Mistrzostwo zaczyna się od zaufania!

Poznaj zespół Haltech Group i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać

HALTECH GROUP KONIN

HALE NAMIOTOWE I HALE MAGAZYNOWE
PRODUKCJA I SPRZEDAŻ

Firma Haltech Group Konin powstała myślą o produkcji najlepszej jakości hal namiotowych różnorodnego zastosowania. Nasze doświadczenie sięga początków 1997 roku. Działaliśmy w branży hal namiotowych oraz materiałów plandekowych w jednej z największych firm tego typu w Europie. Wyścig technologiczny w tym sektorze nie ma sobie równych nigdzie indziej. Być na bieżąco to za mało, dlatego zawsze staraliśmy się być o krok do przodu. Hale magazynowe to obecnie jedne z najbardziej pożądanych konstrukcji w Polsce i Europie. Mobilność i lekkość konstrukcji sprawia, że coraz więcej firm decyduje się wykorzystać hale namiotowe jako własne zaplecze powierzchni magazynowej i nie tylko.

DOŚWIADCZENIE I ROZWÓJ

Zdobywane przez lata umiejętności w projektowaniu konstrukcji stalowych pozwalają nam oceniać sytuację z perspektywy eksperta. Dlatego z przekonaniem oferujemy usługi oparte na solidności i skuteczności. Nasze atuty to: jakość, terminowość, funkcjonalność i trwałość. Doskonale znamy nowe technologie oraz trendy w projektowaniu hal. Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami, co korzystnie wpływa na jakość kompleksowej obsługi. Począwszy od projektu , poprzez całą komunikację – na montażu kończąc. Naszą specjalnością jest tworzenie zadowolenia klienta oraz wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań. Wiadomo bowiem, że najlepsze efekty osiąga się robiąc coś od początku do końca.

ZESPÓŁ HALTECH GROUP

Jeśli chcesz poznać nasz zespół, możesz to zrobić właśnie tutaj. Przedstawiamy Ci osoby, które każdego dnia koordynują pracę całej firmy, aby Twoje przedsiębiorstwo otrzymało halę namiotową najwyższej jakości. Cały czas powiększamy nasz zespół, dbając o rozwój naszej firmy. . 

O nas

Arkadiusz Kordylasiński

Właściciel i założyciel Haltech-Group S.C.

Pan Arek z powodzeniem wprowadził firmę na rynek europejski. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży i podnoszeniu kwalifikacji swoich oraz pracowników zapewnił firmie nowoczesny rozwój i niezbędne technologie.

Marta Dobrowolska

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego

Swoją energią i charyzmą, buduje mocne i owocne relacje z klientami. Marta zajmuje się pozyskiwaniem kluczowych klientów biznesowych, z którymi nawiązuje trwałe i pozytywne relacje, owocujące długotrwałą współpracą.

NOWOCZESNE HALE NAMIOTOWE

W Haltech Group Konin stawiamy na ciągły rozwój. Badamy nieustannie rynek, śledząc technologie i możliwości. Sami testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego nasze gwarancje mają realne pokrycie. Na wypadkową jakości składają się jednak jeszcze inne czynniki. Dlatego uważnie monitorujemy nowinki w dziedzinie projektowania. Stale też poszerzamy horyzonty pamiętając, że głównym motorem napędzającym kreatywność jest wyobraźnia.

 

DLACZEGO WYBIERZESZ HALTECH GROUP?

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

EUROPEJSKI ZASIĘG

WŁASNY TRANSPORT

Hale namiotowe są to zadaszenia wielosezonowe, które mogą być wykorzystywane także w zimie. Nasze hale produkowane w przez nas w Koninie doskonale nadają się jako Namioty przemysłowe, Hale namiotowe, Namioty weselne, Namioty bankietowe, Namioty imprezowe, doskonałe zadaszenia na wszelkie Festyny Okolicznościowe. Hale namiotowe mogą być montowane w każdym miejscu w zależności od zapotrzebowania .

ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Call Now Button