O nas

HALTECH GROUP

producent hal magazynowych i hal namiotowych

Nasze doświadczenie sięga początków 1997 roku. Działaliśmy w branży hal namiotowych oraz materiałów plandekowych w jednej z największych firm tego typu w Europie. Wyścig technologiczny w tym sektorze nie ma sobie równych nigdzie indziej. Być na bieżąco to za mało, dlatego zawsze staraliśmy się być o krok do przodu.

Zdobywane przez lata umiejętności w projektowaniu konstrukcji stalowych pozwalają nam oceniać sytuację z perspektywy eksperta. Dlatego z przekonaniem oferujemy usługi oparte na solidności i skuteczności. Nasze atuty to: jakość, terminowość, funkcjonalność i trwałość. Doskonale znamy nowe technologie oraz trendy w projektowaniu hal. Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami, co korzystnie wpływa na jakość kompleksowej obsługi. Począwszy od projektu , poprzez całą komunikację – na montażu kończąc. Naszą specjalnością jest tworzenie zadowolenia klienta oraz wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań. Wiadomo bowiem, że najlepsze efekty osiąga się robiąc coś od początku do końca.

Stawiamy na ciągły rozwój. Badamy nieustannie rynek, śledząc technologie i możliwości. Sami testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego nasze gwarancje mają realne pokrycie. Na wypadkową jakości składają się jednak jeszcze inne czynniki. Dlatego uważnie monitorujemy nowinki w dziedzinie projektowania. Stale też poszerzamy horyzonty pamiętając, że głównym motorem napędzającym kreatywność jest wyobraźnia.

 

Nasz zespół

Jakość to nasz atut

 • Adrian Augustyniak

  Tel: 601 660 058 e-mail: sprzedaz@haltech-group.pl Absolwent…

 • Mary Golden

  Aserde neafaese mikerty uo. Nsatolernatur aut ditaut…

 • Steven Fry

  Nsatolernatur aut oditaut miertase vertas. Veasnseq usauntur…

 • Andy Tailor

  Veasnseq usauntur magni dolores eo qui rationevotate…

Dlaczego właśnie my?

Poznaj nasze atuty

Hale namiotowe są to zadaszenia wielosezonowe,które mogą być wykorzystywane także w zimie. Hale doskonale nadają się jako Namioty przemysłowe, Hale namiotowe, Namioty weselne, Namioty bankietowe, Namioty imprezowe, doskonałe zadaszenia na wszelkie Festyny Okolicznościowe. Hale namiotowe mogą być montowane w każdym miejscu w zależności od zapotrzebowania .