O nas

HALTECH GROUP KONIN

Hale namiotowe i hale magazynowe - Produkcja i sprzedaż

Firma Haltech Group Konin powstała myślą o produkcji najlepszej jakości hal namiotowych różnorodnego zastosowania. Nasze doświadczenie sięga początków 1997 roku. Działaliśmy w branży hal namiotowych oraz materiałów plandekowych w jednej z największych firm tego typu w Europie. Wyścig technologiczny w tym sektorze nie ma sobie równych nigdzie indziej. Być na bieżąco to za mało, dlatego zawsze staraliśmy się być o krok do przodu. Hale magazynowe to obecnie jedne z najbardziej pożądanych konstrukcji w Polsce i Europie. Mobilność i lekkość konstrukcji sprawia, że coraz więcej firm decyduje się wykorzystać hale namiotowe jako własne zaplecze powierzchni magazynowej i nie tylko.

Zdobywane przez lata umiejętności w projektowaniu konstrukcji stalowych pozwalają nam oceniać sytuację z perspektywy eksperta. Dlatego z przekonaniem oferujemy usługi oparte na solidności i skuteczności. Nasze atuty to: jakość, terminowość, funkcjonalność i trwałość. Doskonale znamy nowe technologie oraz trendy w projektowaniu hal. Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami, co korzystnie wpływa na jakość kompleksowej obsługi. Począwszy od projektu , poprzez całą komunikację – na montażu kończąc. Naszą specjalnością jest tworzenie zadowolenia klienta oraz wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań. Wiadomo bowiem, że najlepsze efekty osiąga się robiąc coś od początku do końca.

W Haltech Group Konin stawiamy na ciągły rozwój. Badamy nieustannie rynek, śledząc technologie i możliwości. Sami testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego nasze gwarancje mają realne pokrycie. Na wypadkową jakości składają się jednak jeszcze inne czynniki. Dlatego uważnie monitorujemy nowinki w dziedzinie projektowania. Stale też poszerzamy horyzonty pamiętając, że głównym motorem napędzającym kreatywność jest wyobraźnia.

 

Zespół Haltech Group

Hale namiotowe Konin - jakość i mobilność!

Dlaczego wybierzesz Haltech Group?

Poznaj nasze atuty i zacznijmy współpracę!

Hale namiotowe są to zadaszenia wielosezonowe, które mogą być wykorzystywane także w zimie. Nasze hale produkowane w przez nas w Koninie doskonale nadają się jako Namioty przemysłowe, Hale namiotowe, Namioty weselne, Namioty bankietowe, Namioty imprezowe, doskonałe zadaszenia na wszelkie Festyny Okolicznościowe. Hale namiotowe mogą być montowane w każdym miejscu w zależności od zapotrzebowania .