Istotne informacje na temat stawiania hal namiotowych

Podczas zimy budowanie hal tradycyjnych zwykle przysparza bardzo wielu problemów technicznych. Niskie temperatury oraz bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym obfite opady śniegu mogą zatrzymać każdą budowę, a nawet opóźnić ją znacznie, dzięki czemu obiekt może nie zostać oddany na czas i spowodować duże opóźnienia logistyczne. Jeżeli więc poszukujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej i wiesz, że tradycyjna hala magazynowa nie spełni Twoich oczekiwań, ponieważ myślisz o ekspansji, przyjrzyj się halom namiotowym, które dzięki swojej mobilności i możliwości demontażu, stanowią wspaniałą alternatywę dla tradycyjnych obiektów magazynowych, które raz postawione muszą pozostać w miejscu do czasu ich wyburzenia.

Dużym atutem hal namiotowych jest fakt, że jej odporność na śnieg i mróz jest o wiele bardziej efektywna. Poza tym musisz pamiętać, że w zależności od regionu, w którym zamierzasz postawić obiekt magazynowy, opady śniegu mogą być większe lub mniejsze. Wszystko zależy od tego, w jakim województwie Polski będziesz planował prowadzić swoją działalność.

 

Co przemawia jeszcze za tym, że hala namiotowa to najlepszy wybór?

Naprawdę znaczącym atutem hal namiotowych jest fakt, że są budowane, a raczej konstruowane z gotowych komponentów i praktycznie bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jeżeli na dworze nie panują wyjątkowe niekorzystne warunki pogodowe i zbyt obfite opady śniegu, hale namiotowe można stawiać w temperaturze nawet do -20 stopni Celcjusza. Aluminiową halę namiotową można postawić w każdych warunkach. Jedynym wymogiem i głównym czynnikiem, który wpływa na to, że hala namiotowa będzie służyła bez zbędnego obciążenia i wahań, jest konieczność wypoziomowania gruntu, aby nasza konstrukcja stanęła stabilnie i nie nachylała się w żadną stronę podczas silnego wiatru czy obfitych opadów deszczu i śniegu.

Firma Haltech Group oferuje najwyższej jakości hale namiotowe dostosowane do potrzeb każdego naszego klienta. Oferujemy hale przystosowane do najbardziej wymagających czynników zewnętrznych takich, jak: śnieg, wiatr, deszcz. Jesteśmy wyłącznym producentem i dystrybutorem naszych hal namiotowych, a to oznacza, że każde zlecenie jest wykonywane przez naszą grupę produkcyjną indywidualnie, zgodnie z wszelkimi wytycznymi naszych klientów.

Masz ochotę na więcej swobody? Chcesz mieć halę, którą będziesz mógł postawić zimą, a wiosną przenieść w inne miejsce? Nic prostszego. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić…

 

 

 

 

Call Now Button