HALE NAMIOTOWE DO WYNAJĘCIA

HALE NAMIOTOWE DO WYNAJĘCIAWIELKOPOLSKA

W oparciu o indywidualne wymagania i życzenia klientów oferujemy hale namiotowe do wynajęcia, które dostarczamy we wskazane przez nich miejsce. Jesteśmy elastyczni w budowaniu hal do wynajęcia o wielkości, jakiej potrzebujesz.

Nasze rozwiązania i autorskie patenty pozwalają na znaczne powiększenie powierzchni składowania materiałów. Hale stanowią również idealne rozwiązanie na potrzeby szybkiego i ekonomicznego stworzenia dodatkowej przestrzeni magazynowej bez konieczności tworzenia planów budowy. To wybór zarówno dla dużych i małych firm, które pragną stworzyć nowoczesną bazę logistyczną.

Dzięki naszej elastycznej ofercie możecie być Państwo pewni, że wybierając hale namiotowe firmy Central – Haltech Konin, otrzymacie produkt gotowy do pracy w każdych warunkach. Zapewniamy również dowóz z montażem. Oferujemy hale namiotowe do wynajęcia o dowolnym wykorzystaniu – Konin, Wielkopolska.

Hale namiotowe do wynajęcia

HALE NAMIOTOWE DO WYNAJĘCIA – TO SIĘ OPŁACA!

46520618 259834811553025 6212661324556533760 n 1

CENTRAL – HALTECH WIELKOPOLSKA – HALE NAMIOTOWE – WYNAJEM, SPRZEDAŻ

Jako wyłączny producent naszych hal namiotowych, oferujemy naszym klientom wyjątkową usługę wynajmu naszych hal. Oprócz dowozu na terenie całej Polski oraz montażu na terenie wyznaczonym przez klienta, oferujemy również pełną opiekę podczas użytkowania. Nasza elastyczna oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Dzięki naszym autorskim rozwiązaniom oraz patentom, zapewniamy naszym klientom hale namiotowe, które spełnią Wasze wszelkie oczekiwania wobec tego typu obiektów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw oraz małych firm, które pragną stworzyć nowe miejsce składowania lub halę produkcyjną, dzięki której firma będzie mogła się rozwinąć w ramach odpowiednio dobranych kosztów, bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy. Wynajem hali namiotowej wiąże się oczywiście z tym, że hale magazynowe, przeznaczone pod wynajem, nie są konstrukcjami nowymi, dlatego każdą halę, która ma zostać zmontowana na posesji naszego klienta, sprawdzamy dokładnie, a po zakończeniu okresu najmu, serwisujemy wszystkie elementy zgodnie z naszymi standardami oraz zasadami bezpieczeństwa BHP. W razie potrzeby, wymieniamy elementy, łączenia oraz spoiwa i śruby, aby nasi klienci mieli pewność, że zawsze otrzymają produkt bezpieczny i sprawdzony w 100%. 

Call Now Button