HALE NAMIOTOWE – HALTECH GROUP KONIN

BOGATE DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU KONSTRUKCJI STALOWYCH

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez 14 lat działania firmy w produkcji hal namiotowych, pozwoliło nam zrealizować projekty o łącznej wartości ponad 198 000 m2, co przekłada się na ponad 650 instalacji.

  • kompleksowa obsługa w zakresie produkcji,
  • wielozakresowość hal namiotowych,
  • odpowiednie przygotowanie logistyczne,
  • szybkość montażu hal magazynowych,

te wszystkie składniki łączą się w spójną całość która charakteryzuje firmę Haltech-Group.

HALE NAMIOTOWE WIELKOPOLSKA

Sercem naszej firmy, są konstrukcje stalowe, dzięki którym produkowane przez nasze przedsiębiorstwo hale namiotowe i hale rolnicze, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz wymagania naszych klientów, którzy dażą nas zaufaniem. Pragniemy, aby to zaufanie zawsze było przekute w idealną współpracę, a hale magazynowe, produkcyjne czy dowolne obiekty, które wspólnie stworzymy, będą spełniały Państwa oczekiwania. Wiemy dobrze, jak bardzo potrzebna jest każdej firmie odpowiednia przestrzeń magazynowa, która będzie służyła przez długie lata.

Wiele firm wynajmuje hale, w których składowane są produkty, materiały, maszyny i urządzenia oraz inne dobra. Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo potrzebuje więcej miejsca, a transport z wynajętego magazynu do siedziby firmy to długie kilometry, które można zaoszczędzić, budując własną halę magazynową, czy nie lepiej byłoby zbudować na własnym terenie hali namiotowej całorocznej i mieć dostęp do wszelkich dóbr od ręki? My umożliwiamy Państwu taką sposobność. Oferujemy hale namiotowe, dzięki którym zapomnicie Państwo o zbędnej logistyce.

Call Now Button