VULCAN EARTH ANCHORS – rozwiązanie wielosezonowe

kotwy gruntowe

Źródło: Anchor Systems (International) Ltd

Wiemy dobrze, że pewne rozwiązania mogą okazać się niewystarczające. Tworzymy hale namiotowe, które powinny wytrzymać najgorsze warunki pogodowe. Jednak nie zawsze udaje się to w 100%, ponieważ pogoda nie zawsze jest naszym sprzymierzeńcem i gdy pokazuje swoją prawdziwą siłę, człowiek staje się bezsilny wobec sił natury. Jest wiele rozwiązań, które umożliwiają zabezpieczenie hali namiotowej na terenach zagrożonych wichurami, tornadami czy obfitymi opadami śniegu oraz deszczu.

Wtedy wchodzą do gry prawdziwie ekstremalne rozwiązania, konstrukcje stalowe o wysokiej wytrzymałości oraz pokrycia dachowe, które są w stanie oprzeć się twardym regułom, które potrafi postawić matka natura. Jednym z ciekawych rozwiązań, są kotwy gruntowe Vulcan Earth Anchor, które zostały zaprojektowane przez firmę Anchor Systems (International) Ltd. To proste, niezawodne i bardzo ekonomiczne rozwiązanie kotwiczenia hali namiotowej do podłoża.

Kotwy Vulcan Earth Anchor, to rozwiązanie, dzięki któremu kotwiczenie do podłoża zapewnia natychmiastowe obciążenie 1 – 450kN w większości ruchomych terenów. Mogą być równie łatwo i szybko zostać zainstalowane i przystosowane do różnych rozwiązań, w wielu branżach. Wykorzystanie ich możliwości do kotwiczenia hal namiotowych, pozwala osiągnąć imponujące wyniki bezpieczeństwa. Dodatkowo parametry kotw gruntowych mają wiele zalet w porównaniu z alternatywnymi systemami kotwiczenia hal namiotowych.

Dzięki większej powierzchni, kotwy Vulcan mogą osiągnąć większą wydajność i zapewnić szybszy czas instalacji. Vulcan Earth Anchor ma wiele zalet w porównaniu z alternatywnymi systemami, w tym: Dzięki temu, że są zbudowane ze stali nierdzewnej, zapewniają trwałość i jakość nawet do 120 lat.

Anchor Earth Systems – wielkość ma znaczenie!

Cała koncepcja stworzenia kotwy Vulcan opierała się o zaprojektowanie kotwy o dużej powierzchni własnej, która będzie połączona z wysokowydajnym prętem lub cięgnem. Kotwa dzięki temu może być wbita w podłoże na wymaganą głębokość i zakotwiczona mocno i stabilnie w podłożu, bez możliwości jej wyrwania.

Kotwy gruntowe z serii Vulcan – a mogą być w prosty i szybki sposób zainstalowane za pomocą ręcznego sprzętu lub maszyny, w zależności od wielkości zastosowanej kotwy oraz warunków podłoża. Kotwy mogą być zamontowane z niewielką ingerencją w podłoże oraz jego strukturę własną. Dzięki szerokiemu zastosowaniu i wykorzystaniu kotw gruntowych Vulcan mogą być stosowane w wielu sektorach przemysłu. Kotwy mogą być łączone z całą gamą akcesoriów, cięgien oraz płyt, w celu stworzenia wymaganych systemów nośnych, które mogą być wykorzystane w wielu zastosowaniach.

Hala namiotowa jako obiekt magazynowy czy hala produkcyjna to optymalne rozwiązanie i wyjątkowo tanie. Chcesz wiedzieć, dlaczego hale namiotowe to idealne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa?
Pisz śmiało do nas! -> KONTAKT

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP KONIN – 5 PYTAŃ DO NASZEGO EKSPERTA
DOCIEPLANIE HALI NAMIOTOWEJ JESIENIĄ I ZIMĄ
KRATOWNICE STALOWE – RODZAJ I CHARAKTERYSTYKA
HALA NAMIOTOWA JAKO UDANA INWESTYCJA
Z CZEGO ZBUDOWANE JEST POSZYCIE HALI NAMIOTOWEJ

Call Now Button