TANIE HALE NAMIOTOWE 
HALTECH GROUP WIELKOPOLSKA – KONIN

WYJĄTKOWO NISKIE CENY I KOSZTY REALIZACJI INWESTYCJI

Dlaczego warto zainwestować w tanie hale namiotowe? To bardzo ważne pytanie dla każdego inwestora, która zastanawia się nad tradycyjną halą magazynową, a halą namiotową z przeznaczeniem na przestrzeń magazynową. Tradycyjne hale magazynowe są bardzo czasochłonne oraz wymagają pozwolenia, jak również kierownika budowy, który będzie nadzorował murowanie fundamentów oraz przygotowanie do montażu konstrukcjo stalowych takiej hali, a w przypadku hal murowanych, wymagane są dodatkowe pozwolenia budowlane oraz nadzór budowy. To bardzo pracochłonne, czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie z powodu konieczności ubiegania się o pozwolenia oraz odbiór takiej hali przez kierownika budowy, specjalistę ds. BHP i nie tylko. Tradycyjna hala dodatkowo może powstać w jednym miejscu i dopóki nie zostanie zbudzona lub zdemontowana, będzie stała w jednym miejscu nienaruszona. Nie można jej przenosić, demontować w dowolnym momencie by przewieźć halę do innej placówki firmy.

Hale namiotowe o przeznaczeniu magazynowym czy produkcyjnym nie przysparzają tylu problemów, a jeżeli hala będzie użytkowana przez okres do 12 miesięcy, nie wymagają pozwoleń ani zezwoleń. Po prostu wybieramy teren, przygotowujemy odpowiednio pod halę i montujemy w ciągu nawet 1-2 dni taką konstrukcję w siedzibie klienta i w zależności czy klient wykupił taką halę na własność czy tylko dzierżawi, po zakończeniu okresu dzierżawy przyjeżdżamy, demontujemy i zabieramy halę z powrotem do swojej siedziby w Koninie. Prawda, że proste?!

W zależności od okresu użytkowania hali u nas zawsze mogą Państwo liczyć na wyjątkową ofertę oraz optymalnie niskie ceny. Pragniemy zawsze być przed konkurencją, dlatego oferujemy również konkurencyjne ceny i wyjątkowe rabaty dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty. Tanie hale namiotowe pozwalają wykorzystać w pełni potencjał namiotów i stworzyć powierzchnie magazynowe oraz hale produkcyjne w atrakcyjnej cenie.

DAJ NAM ZNAĆ! ZADZWOŃ!:  +48 601 660 058
SPRAWDŹ CO OFERUJEMY!

CHCESZ WIEDZIEĆ DLACZEGO WYBRAĆ
TANIE HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP WIELKOPOLSKA?

NIE BÓJ SIĘ ZAINWESTOWAĆ W NOWĄ HALĘ NAMIOTOWĄ! ZWRÓCI CI SIĘ Z NAWIĄZKĄ!

Tanie hale namiotowe pozwalają na wysoką oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki swojej konstrukcji i możliwości szybkiego montażu i demontażu hale namiotowe Haltech Group są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, dla których optymalizacja kosztów, jest jednym z najważniejszych priorytetów.
Call Now Button