HALE NAMIOTOWE NA DŁUGIE LATA

SPRAWDZONE MATERIAŁY I ZAAWANSOWANE PROJEKTY

Każde zlecenie przyjęte przez Haltech-Group, jest starannie opracowywane. Materiał jaki stosujemy do produkcji konstrukcji naszych hal namiotowych oraz hal magazynowych to stal ocynkowana ogniowo, objęta gwarancją producenta.

W zależności od potrzeb klienta, ściany naszych hal można stosować w trzech wariantach: płyta warstwowa, blacha trapezowa, lub materiał plandekowy 680g/m2, doskonałej jakości.

Dostępność kolorystyczna obejmuje podstawowe kolory z palety RAL.

Nasi specjaliści doradzą oraz wytłumaczą, jakie rozwiązanie byłoby najkorzystniejsze do specyfiki oraz do przeznaczenia hali.

STABILNE KONSTRUKCJE STALOWE Z BLACHĄ TRAPEZOWĄ

Projektujemy nasze hale namiotowe w oparciu o mocne i lekkie konstrukcje stalowe, które są stabilne i wytrzymałe, aby móc wytrzymać w każdym warunkach atmosferycznych. Dla nas nie ma kompromisów, podobnie jak dla naszych klientów. Oczekujecie Państwo od nas stabilności, rzetelności i terminowych realizacji. Dzięki naszym rozwiązaniom i sprawdzonym technologiom oraz nowoczesnym maszynom i urządzeniom, stosowanym każdego dnia w naszej pracy, oferujemy Państwu hale namiotowe, które będą spełniały wszystkie Wasze oczekiwania i sprawią, że przestrzenie magazynowe tego typu, z powodzeniem zastąpią tradycyjne hale magazynowe

Call Now Button