HALE NAMIOTOWE 
WYMIARY KONSTRUKCJI STALOWE

DOPASUJEMY WYMIAR DO POTRZEB KAŻDEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

Jako wyłączny producent Haltech Group Wielkopolska wytwarza hale namiotowe o różnych rozmiarach i kształtach. Hala namiotowa może mieć nieograniczone możliwości kształtowania rozmiarów. Wysokość ścian, wysokość w szczycie, długość i szerokość obiektu to cechy, które możemy dowolnie modyfikować. Dzięki tym wymiarom możemy dowolnie dopasować konstrukcję do specyficznych wymagań każdego klienta.

Oczywiście najlepszą opcją dla naszych klientów pod kątem finansowym, jest hala namiotowa produkowana przez nasz zespół o standardowych wymiarach, które mamy dostępne również w postaci gotowych hal na wynajem. Dzięki temu hale namiotowe Haltech Group stanowią idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują oszczędności w stosunku do nowej inwestycji. Dlaczego hala namiotowa o standardowych wymiarach, jest o wiele lepszym rozwiązaniem od obiektu dopasowanego według wytycznych i wymagań klienta?

Ponieważ standardową halę produkujemy jako nasz wzór podstawowy, dostępny praktycznie od ręki według naszej dokumentacji technicznej. W przypadku niekonwencjonalnego zamówienia lub wyboru hali o nietypowych wymiarach, musimy wykonać odpowiednie wyliczenia, sporządzić dokumentację oraz zadbać o to, aby Państwa nowa inwestycja była w pełni bezpieczna. Dlatego produkcja tego typu hali wymaga poświęcenia o wiele większej ilości czasu. Warto więc od samego początku upewnić się, jakiego typu inwestycja będzie najlepsza dla Państwa firmy.

DAJ NAM ZNAĆ! ZADZWOŃ!:  +48 601 660 058
SPRAWDŹ CO OFERUJEMY!

CHCESZ WIEDZIEĆ DLACZEGO WYBRAĆ
HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP WIELKOPOLSKA?

NIE BÓJ SIĘ ZAINWESTOWAĆ W NOWĄ HALĘ NAMIOTOWĄ! ZWRÓCI CI SIĘ Z NAWIĄZKĄ!

Call Now Button