REALIZACJE HALTECH GROUP KONIN

PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE I HALE MAGAZYNOWE W KAŻDYM ROZMIARZE

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalną produkcją hal namiotowych, magazynowych, hal produkcyjnych oraz hal rolniczych. Dostosowujemy nasze projekty do każdego klienta w taki sposób, aby ich przeznaczenie zgadzało się zawsze z wytycznymi oraz apotrzebowaniem każdego przedsiebiorstwa. Dbamy o to, aby nasze hale namiotowe zawsze spełniały w pełni wszelkie normy oraz były zgodne w pełni z zasadami bezpieczeństwa BHP. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji. Zadowolenie naszych klientów, jest dla nas najważniejszą nagrodą i pochwałą naszej pracy. Zapraszamy!

KLIENCI, KTÓRZY NAM ZAUFALI

NOWOCZESNE PRZESTRZENIE MAGAZYNOWE

Produkowane przez naszą firmę hale magazynowe w naszej siedzibie w Koninie, to doskonałe rozwiązania zapewniające możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni magazynowej do składowania wszelkiego rodzaju materiałów, produktów i półproduktów. Przestronne wnętrze pozwala w dogodny sposób zagospodarować przestrzenią. Dzięki odpowiednim parametrom nasze hale namiotowe, są przystosowane do wdrożenia regałów magazynowych dla lepszego składowania produktów i zapewniają możliwość wytyczenia dróg i organizacji ruchu wózków widłowych oraz innych pojazdów przeznaczonych do poruszania się w tego typu obiektach.

STABILNE I NOWOCZESNE KONSTRUKCJE STALOWE

Nasze produkty wyróżniają się wyjątkowo lekką i nowoczesną konstrukcją, która posiada wysoki poziom bezpieczeństwa i wytrzymałości. Nasze hale magazynowe tworzone są z myślą o najwyższym standardzie użytkowania, ale również z myślą o szybkim i wygodnym przeniesieniu bądź likwidacji w dowolnym momencie i w krótkim czasie. Dzięki mobilności oraz znaczącej szybkości w przenoszeniu i montażu naszych obiektów, hale namiotowe produkcji Haltech Group Konin, są idealnymi i optymalnymi produktami coraz częściej wykonywanymi dla naszych klientów.

Call Now Button