HALE NAMIOTOWE KONIN – PRODUKCJA

HALE NA PODSTAWIE KONSTRUKCJI STALOWYCH

Hale namiotowe to bardzo mocne i solidne konstrukcje, które z powodzeniem zastępują tradycyjne hale w wielu branżach. Zostały docenione przez przedsiębiorców ze względu na wszechstronność ich zastosowania oraz możliwości rozbudowy o kolejne moduły. Dodatkowym atutem hal tego typu, jest możliwość ich szybkiego montażu i demontażu w każdej chwili nawet w kilkanaście godzin.

Konstrukcje stalowe, na których opieramy produkcję naszych hal namiotowych, pozwalają nam budować dowolny rozmiar hal, które jednocześnie są trwałe oraz idealnie wywiązują się ze swojego zadania. Dzięki zastosowaniu specjalnej ochrony stali  w postaci farb ochronnych i antykorozyjnych, cała konstrukcja stalowa, jest przygotowana do pracy w każdych warunkach i pozwala na składowanie dowolnych towarów i materiałów oraz maszyn czy trzody chlewnej.

69645395 2381773848728730 8046201765370003456 n
69645395 2381773848728730 8046201765370003456 n

MOBILNE HALE MAGAZYNOWE JUTRA

Dlaczego przedsiębiorcy wybierają hale namiotowe jako hale magazynowe, produkcyjne, a nawet hale rolnicze? To możliwość ich dowolnego przystosowania do każdych warunków, ułożenia na dowolnym, ubitym podłożu, które jest stabilne i twarde. Hale namiotowe są również doceniane ze względu na możliwość ich montażu i demontażu w dowolny sposób oraz możliwość przenoszenia ich do dowolnego miejsca przeznaczenia.

Ważnym czynnikiem jest również modułowość, czyli możliwość rozbudowy hal namiotowych o nowe przestrzenie. Każda konstrukcja może zostać częściowo zdemontowana, aby w odpowiedni sposób, połączyć ją z dodatkową przestrzenią magazynową. 

HALA NAMIOTOWA

Standardowa hala namiotowa jest konstrukcją, dzięki której można zaprojektować różnorodne obiekty takie, jak : hale magazynowe, hale produkcyjne, hale sportowe, hale eventowe oraz różnego rodzaju hale, które wspomagają codzienną pracę naszych klientów. Tego typu projekty wymagają szczegółowego określenia, jakiego typu hala namiotowa ma powstać, o jakich wymiarach oraz w jaki sposób będzie wykorzystywana podczas pracy.

Każdy rodzaj obiektu wymaga odpowiedniego przygotowania. Dzięki naszej pomocy i doświadczeniu, pomożemy Wam dobrać odpowiedni rozmiar hali do Państwa potrzeb. Doradzimy również jakiego typu urządzenia i akcesoria powinny znaleźć się na terenie obiektu, aby spełniał swoją funkcję w optymalny sposób.

 

HALA MAGAZYNOWA

Hala namiotowa tego typu dla naszych klientów charakteryzuje się przede wszystkim dużą ilością przestrzeni między słupami konstrukcyjnymi. Wykorzystywanie tego typu konstrukcji jako przestrzeń magazynowa, pomaga firmom w odnalezieniu nowoczesnych i oszczędnych rozwiązań, dzięki którym każda firma zyskuje nie tylko nowy magazyn, ale również mobilność, jakiej potrzebuje. Każda hala namiotowa jest skontruowana w taki sposób, aby można było ją dowolnie rozmontować i zamontować w innym miejscu, w zależności od potrzeb.

Standardowa hala magazynowa to obiekt, który posiada dużą przestrzeń składowania towarów. Wyposażony jest w dużą bramę wjazdową lub więcej oraz boczne, pomniejsze bramy lub drzwi. Nierzadko tego typu hale posiadają również świetliki dachowe, dzięki którym nie jest potrzebne mocne oświetlenie, ponieważ naturalne światło dnia wpada przez świetliki, oświetlając całą powierzchnię obiektu.

ZGODNIE Z PROJEKTEM

HALE NAMIOTOWE W OPARCIU O WYTYCZNE KLIENTA

 

Z NAMI MASZ WYBÓR
WYNAJEM LUB PRODUKCJA

BEZKOMPROMISOWE HALE NAMIOTOWE

Jeżeli pragniesz posiadać na terenie swojej firmy, posesji, gospodarstwa rolnego własną halę namiotową o dowolnym przeznaczeniu, możesz wybrać sposób jej montażu, wykupu, najmu i projektowania. Z nami nie musisz iść na kompromisy, ponieważ produkujemy hale namiotowe od wielu lat i możemy poszczycić się sprawdzonymi i nowoczesnymi projektami, które spełniają wszelkie normy polskie oraz są zgodne z zasadami bezpieczeństwa BHP.

Produkcja hal z Central – Haltech to możliwość wyboru dowolnego rozmiaru konstrukcji stalowej, która zostanie obleczona w dowolną blachę trapezową, klient sam wybiera ilość bram, drzwi oraz ich rodzaj. Mogą Państwo wybrać dowolną konfigurację okien dachowych i rodzaj dachu – blacha trapezowa czy plandeka PCV. Nie narzucamy klientom, jaką halę namiotową powinni wybrać, ale z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze idealnej przestrzeni magazynowej dla Waszego przedsiębiorstwa.

69645395 2381773848728730 8046201765370003456 n
Call Now Button