Jak taniej magazynować produkty i materiały?

 

Hale namiotowe to już nie tylko wynalazek z zachodu

Jeszcze nie tak dawno hale namiotowe, były traktowanie nie jako alternatywa i doskonałe rozwiązanie dla drogich i czasochłonnych budów hal produkcyjnych i magazynowych, ale jako wynalazek z zachodu, który prawdopodobnie u nas się nie „przyjmie:. Okazało się jednak inaczej. Dlaczego?

Wysoka jakość materiałów, solidna konstrukcja i przystępna cena sprawiły, że przemysłowe hale namiotowe zyskują w Polsce na popularności i coraz większa liczba przedsiębiorców docenia możliwość szybkiego i bezproblemowego postawienia hali magazynowej, która może być w formie całorocznego zaplecza magazynowego lub tymczasowym rozwiązaniem.

Od samego początku hale namiotowe miały stać się alternatywą do standardowych, murowanych hal magazynowych, jednak szybko okazało się, że hale stanowią idealną bazę do organizowania eventów oraz truniejów sportowych. Obecnie pod dachem hal namiotowych organizowane są takie uroczystości, jak śluby, wesela, eventy, konferencje, ale również budowane są obiekty sportowe np. boiska piłkarskie czy korty tenisowe.

 

Wybuduj lub wynajmij – masz tutaj wolną rękę!

O rosnącej popularności hal maniotowych może świadczyć również fakt, że producenci w swojej ofercie nie posiadają wyłącznie tworzenia i stawiania hal, ale równie popularną usługą stało się wynajem hal na określony okres czasu. Dzięki czemu przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ nie są „uwiązani” w jednym miejscu i mogą prowadzić o wiele bardziej rozbudowaną sieć logistyczną swojej firmy.

O rosnącej popularności hal namiotowych świadczy chociażby fakt, że szczególnym uznaniem wśród klientów cieszy się przede wszystkim możliwość wynajmu hali. To bardzo proste i optymalne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który często zmienia punkty logistyczne i potrzebuje tworzyć tymczasowe bazy, dzięki którym będzie mógł prowadzić transport bez konieczności wysyłania floty samochodów.

Trzeba wziąć również pod uwagę fakt, że klienci decydują się również na rozwiązanie związane z budową lub wynajmem hal ze względu na szeroką gamę i dostępność zarówno pod względem technologii wykonania i rozmiarów, dzięki czemu producenci są w stanie zaproponować swoim klientom kompleksowe rozwiązania.

 

Rozwój technologiczny to podstawa

Otwarty i jeszcze niezaspokojony rynek hal namiotowych sprawia, że każdego dnia powstają nowe konstrukcje o coraz lepszych parametrach i wytrzymałości. Dzieje się tak dlatego, że niemal każdy producent w kraju prowadzi badania oraz wdraża własne, autorskie rozwiązania, dzięki którym hale namiotowe zyskują nie tylko na wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych, ale również tworzą solidną konstrukcję, która wytrzymuje sprawdzian czasu.

 

Szukasz hali, która będzie w pełni bezpieczna i stworzona od podstaw na bazie autorskich rozwiązań i sprawdzonej konstrukcji? Zadzwoń do nas lub napisz. Zrobimy dla Ciebie halę namiotową, jakiej potrzebuje Twój biznes…

 

Jak taniej magazynować produkty i materiały

Call Now Button