KONSTRUKCJE STALOWE
HALTECH GROUP WIELKOPOLSKA – KONIN

HALE NAMIOTOWE W OPARCIU O NOWOCZESNE KONSTRUKCJE STALOWE

Hale magazynowe to bardzo solidne konstrukcje stalowe Wielkopolska, które są świetnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Jeżeli stoisz przed dylematem, jaką hale magazynową stworzyć dla siebie i swojego przedsiębiorstwa, z pewnością zastanowisz się nad zbudowaniem hali namiotowej, opartej o konstrukcję stalową ocynkowaną. Dzięki takiemu rozwiązaniu hala zyskuje możliwość pracy w ektremalnych warunkach pogodowych. Hale namiotowe oparte o kontrukcję stalową, pokrytą odpowiednimi powłokami, są również odporne na działanie wiatru, deszczu i śniegu.

Konstrukcje stalowe Haltech Group Konin to wysokiej jakości cynkowane ogniowo obiekty, które sprawdzają się zawsze tam, gdzie wymagana jest wysoka odporność, solidność i wyjątkowe właściwości konstrukcji oraz wytrzymałość na różnego rodzaju przeciwności. Tworząc nasze konstrukcje zawsze dbaliśmy o to, aby nasi klienci mieli pewność, że produkty, które projektujemy, spełnią wszystkie ich oczekiwania i będą w stanie zadowolić wszelkie wytyczne i wymagania, których oczekują.

Hala murowana wymaga przede wszystkim również specjalistycznego sprzętu, jak koparki, dzięki którym podłoże zostanie odpowiednio przygotowane do wybudowania fundamentów i wykonanie wylewek betonowych, na których stanie nowa konstrukcja. Budowa hali tradyyjnej jest więc nie tylko długa, ale również opiera się o zachowanie szczególnych przepisów BHP oraz wszelkich pozwoleń i zezwoleń. Czy hale namiotowe nie wymagają zatem pozwoleń i przepisów BHP?

Konstrukcje stalowe Wielkopolska to wyjątkowe obiekty stalowe, które można zawsze i wszędzie postawić w dowolnej lokalizacji bez konieczności udzielania pozwoleń. Wymogami, które dotyczą bezpieczeństwa BHP oraz miejsca, w którym powstanie takiego typu hala, są wymogi nakładane na przyszłych właścicieli hali namiotowej. Podłoże, na którym powstanie nowa hala, musi być odpowiednio przygotowane. Idealnym rozwiązaniem byłaby wylewka betonowa, która pozwoliłaby uzyskać idealny poziom. Jednak do postawienia hali wystarczy odpowiednio wyrównane podłoże lub położenie specjalnych klocków betonowych, dzięki którym podłoże nie musi potrzebować odpowiedniego przygotowania.

Aby wybudować halę namiotową w oparciu o konstrukcje stalowe przedsiębiorca nie potrzebuje specjalnych pozwoleń. W przeciągu 180 dni od daty postawienia nowej hali magazynowej, przedsiębiorca może użytkować halę bez żadnego problemu, a następnie przenieść halę w inne miejsce by przedłużyć okres użytkowania jej jako hala sezonowa. Jeżeli jednak hala namiotowa będzie użytkowana jako hala całoroczna, właściciel będzie potrzebował specjalnego pozwolenia budowlanego.

Konstrukcje stalowe Konin to obiekty, dzięki którym każdy przedsiębiorca będzie mógł stworzyć przestrzeń magazynową w ekstremalnych warunkach dla swojej firmy o wiele taniej, niż w przypadku tradycyjnej hali murowanej, ponieważ wiąże się to z niższymi kosztami produkcji i montażu. Hale namiotowe Konin mają dodatkową wartość – można je dowolnie demontować i montować kiedy przedsiębiorca będzie potrzebował przenieść siedzibę swojej firmy w inne miejsce. To bardzo wygodne, ponieważ gdy przedsiębiorca znajdzie lepszą lokalizację dla swojej firmy, może w każdej chwili zatrudnić Haltech Group Konin do demontażu takiej hali i przenieść ją w zupełnie inne miejsce. Nawet do innego miasta. Dla nas to nie problem!

Bez względu na to, w jakim okresie chcecie Państwo użytkować halę namiotową od Haltech Group Konin, zawsze możecie liczyć na spersonalizowaną ofertę od nas oraz konkurencyjne ceny. Zawsze pragniemy być o krok od konkurencji, więc pragniemy zawsze ofiarować Państwu wyjątkowe ceny i rabaty dla naszych partnerów. Jeżeli pragniecie Państwa skorzystać z oferty konstrukcje stalowe Haltech Group pozwolą Wam w pełni wykorzystać potencjał konstrukcji stalowych i stworzyć obiekty magazynowe, hale przemysłowe oraz inne w super cenach!

DAJ NAM ZNAĆ! ZADZWOŃ!:  +48 601 660 058
SPRAWDŹ CO OFERUJEMY!

CHCESZ WIEDZIEĆ DLACZEGO WYBRAĆ
KONSTRUKCJE STALOWE HALTECH GROUP WIELKOPOLSKA?

NIE BÓJ SIĘ ZAINWESTOWAĆ W NOWĄ HALĘ NAMIOTOWĄ! ZWRÓCI CI SIĘ Z NAWIĄZKĄ!

Konstrukcje stalowe Wielkopolska pozwalają na wysoką oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki swojej konstrukcji i możliwości szybkiego montażu i demontażu hale magazynowe Haltech Group Konin są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, dla których optymalizacja kosztów, jest jednym z najważniejszych priorytetów.
Call Now Button