WYTRZYMAŁE KONSTRUKCJE STALOWE

WŁASNE PATENTY I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNE

STAL KONSTRUKCYJNA HAL NAMIOTOWYCH

Konstrukcje stalowe używane przez Haltech Group, to przemyślany układ architektoniczny, zbudowany na podstawie wysokiej jakości stali obleczonej specjalnymi farbami antykorozyjnymi. Dzięki najlepszej jakości materiałów oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu każdego elementu całej konstrukcji, zapewniamy Państwu trwałe i długowieczne obiekty, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa, stawiane przez naszą firmę. Zachowujemy również wszelkie normy bezpieczeństwa zgodnie z polskimi i europejskimi standardami jakości, związanymi z produkcją i wykonawstwem hal namiotowych.

Wybierając hale namiotowe Haltech Group, otrzymujecie Państwo sprawdzone produkty, zgodne z najwyższymi normami produkcji i montażu konstrukcji stalowych na dowolnym terenie, przygotowanym do budowy hali namiotowej.

SPRAWDZONE KONSTRUKCJE DWUSPADOWE

Kompleksowa produkcja i wykonawstwo, to dla nas możliwość wyjścia naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Tworzymy dwuspadowe konstrukcje stalowe, które zarazem są bezpieczne wszędzie tam, gdzie wymagane są wyjątkowe normy bezpieczeństwa. Dwuspadowe hale namiotowe sprawdzają się szczególnie tam, gdzie wieją silne wiatry, występują bardzo obfite opady deszczu oraz śniegu. Szczególnie śnieg odkładający się na dachach konstrukcji, może powodować poważne zagrożenie.

Nasze rozwiązania sprawdzają się w każdych warunkach, dlatego hale namiotowe, zbudowane w oparciu o konstrukcje stalowe. są bardzo dobrym wyborem dla firm, które wymagają najwyższej jakości oraz gwarancji sprawdzonych norm i procesów produkcyjnych, które zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania obiektu.

ZBUDUJEMY WAM BEZPIECZNE KONSTRUKCJE STALOWE

Bezpieczeństwo dla nas, jest jednym z najważniejszych, jak nie najważniejszym elementem wytwarzania i montażu każdej konstrukcji stalowej na terenie siedziby naszego klienta. Wiemy dobrze, jakie zagrożenia powstają podczas użytkowania każdego obiektu tego typu, dlatego sprawdzone rozwiązania i technologie, które opracowaliśmy podczas wieloletniej pracy w branży budowlanej. Dla nas bezpieczeństwo hal namiotowych, które budujemy u naszych klientów, stanowi priorytet, który często sprawdza się tam, gdzie należy sprawdzić dokładnie podłoże, na którym mamy postawić nową konstrukcję stalową.

Jeżeli poszukujecie Państwo firmy, dla której Wasze bezpieczeństwo, jest najważniejszym elementem projektowania i produkcji oraz montażu, z pewnością możecie wybrać Haltech Group Konin. Nasze dotychczasowe realizacje oraz zadowolenie klientów, to dla nas najbardziej przekonywujący argument do tego, aby śmiało powiedzieć, że jesteśmy idealnym wyborem dla każdego przedsiębiorstwa, które rozbudowuje infrastrukturę magazynową, produkcyjną itp. 

Call Now Button