Koszt budowy hali magazynowej i wycena obiektu

Ile tak naprawdę kosztuje nowa hala namiotowa? Musimy powiedzieć, że nie ma jednolitego cennika, którym moglibyśmy dysponować i zaoferować Wam konkretną cenę. Za każdym razem musimy wycenić Wasz projekt indywidualnie, ponieważ rzucanie cenami z rękawa, jak kartami, przeznaczone jest dla ludzi, którzy nie wiedzą co robią i chcą zaszkodzić własnej firmie i klientowi.

Ostateczna wycena Twojego projektu hali magazynowej, uzależniona jest od wielu czynników, w tym również od dodatkowych udogodnień, które będą montowane podczas montażu hali. Oprócz rozmiaru i dokładnych wymiarów nowego obiektu magazynowego, podczas wyceny uwzględniane są również opcjonalne bramy, drzwi, okna, świetliki dachowe, jeśli dach jest pokryty innym materiałem, niż plandeka PCV.

Wycena uzależniona jest również od wewnętrznych instalacji np. klimatyzatorów czy odpowiednich dociepleń obiektu. Warto również wziąć pod uwagę fakt, że dodatkowe mocowania dla regałów oraz innych elementów nośnych, to również dodatkowe koszty produkcji i montażu, które musimy wziąć pod uwagę podczas projektowania i produkcji elementów konstrukcji stalowej.

koszt budowy hali magazynowej

Czynniki wpływające na wybór namiotów magazynowych

Głównym czynnikiem, który wpływa na wybór hali magazynowej, jako obiektu inwestycyjnego, jest głównie o wiele niższa cena w porównaniu z budynkami murowanymi oraz tradycyjnymi halami, zbudowanymi z konstrukcji stalowych, ale montowanymi na stałe oraz murowanymi. Jednak to nie jest jedyne kryterium, które świadczy o wyborze całorocznych namiotów magazynowych.

Montaż hal magazynowych zapewnia naszym klientom możliwość uniknięcia przedłużającej się budowy oraz brak możliwości zmiany lokalizacji hali namiotowej. Klienci nie muszą przejmować się wysokimi kosztami związanymi z eksploatacją obiektu magazynowego, które wynikają z budowy i konstrukcji takiego budynku. Dlatego wybór hali namiotowej, jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy cenią oszczędność i możliwość zminimalizowania wydatków eksploatacyjnych.

Hala namiotowa jako obiekt magazynowy czy hala produkcyjna to optymalne rozwiązanie i wyjątkowo tanie. Chcesz wiedzieć, dlaczego hale namiotowe to idealne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Pisz śmiało do nas! -> KONTAKT

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP KONIN – 5 PYTAŃ DO NASZEGO EKSPERTA
DOCIEPLANIE HALI NAMIOTOWEJ IESIENIĄ I ZIMĄ
KRATOWNICE STALOWE – RODZAJ I CHARAKTERYSTYKA
HALA NAMIOTOWA JAKO UDANA INWESTYCJA
Z CZEGO ZBUDOWANE JEST POSZYCIE HALI NAMIOTOWEJ

Call Now Button