HALE ROLNICZE KONIN I GOSPODARCZE

WYDAJNE I NOWOCZESNE HALE DLA ROLNICTWA

szaro-czerwona

STALOWE MAGAZYNY ROLNICZE

Obiekty rolnicze to bardzo istotne elementy infrastruktury każdego gospodarstwa rolnego. Dzięki wykorzystaniu konstrukcji stalowych w rolnictwie, możemy zaoferować rolnikom solidne i wydajne hale rolnicze, które coraz częściej zostają wykorzystane jako przestrzenie magazynowe dla maszyn rolniczych, urządzeń i narzędzi. Konstrukcje stalowe hal rolniczych to również idealne miejsce, aby wykorzystać obiekty tego typu, jako magazyny dla biomasy ze słomy, służącej jako bio paliwo.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat konstrukcji hal namiotowych, oferujemy nasze rozwiązania technologiczne dla rozwojowych gospodarstw rolnych, w których wykorzystuje się nowoczesne technologie, aby przyspieszyć i usprawnić procesy wytwarzania i przetwórstwa płodów rolnych.

HALE ROLNICZE NA INWENTAŻ I PŁODY ROLNE

Hale dla rolnictwa to nie tylko przestrzenie magazynowe dla maszyn i urządzeń. Ich szerokie przeznaczenie oraz możliwość dowolnego dostosowania dla wybranych potrzeb rolników sprawia, że hale rolnicze idealnie nadają się jako magazyny dla żywego inwentaża oraz bardzo dobrze sprawdzają się zamiast silosów na płody rolne w postaci zbóż, kukurydzy, bulw ziemniaków czy nasion.

Hale namiotowe wykorzystywane w rolnictwie, to specjalnie przygotowane obiekty namiotowe, przystosowane do składowania i przetrzymywania dowolnego rodzaju płodów rolnych i wykorzystania ich w dowolnym czasie. Hale rolnicze to również idealne konstrukcje do stworzenia hal do hodowli zwierząt, w tym kurczaków, świń itd.  

HALE HALTECH GRUOP NA ZAMÓWIENIE

Produkty Haltech Group Konin wyróżniają się niezwykle lekką i nowoczesną konstrukcją, posiadającą bardzo wysoki poziom wytrzymałości i stabilności, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania i długowieczność konstrukcji. Nasze hale namiotowe produkujemy z myślą o najwyższym standardzie użytkowania, jak również z myślą o błyskawicznym i wygodnym użytkowaniu. Dzięki wyjątkowej mobilności, umożliwiającej dowolne przenoszenie i montaż całej konstrukcji w dowolne miejsce, hale rolnicze naszej produkcji, są optymalnym rozwiązaniem, coraz częściej wykorzystywanym w  gospodarstwach rolnych.

Rolnicy docenili wartość mobilności oraz modułowości konstrukcji stalowych naszych hal, któe dodatkowo umożliwiają rozbudowę każdego kompleksu o nowe moduły. Tym samym rozbudowa hali o nową powierzchnię użytkową, nie jest skomplikowanym procesem.

Call Now Button