HALE PRODUKCYJNE KONIN

Z BLACHY TRAPEZOWEJ

WIELOZADANIOWE HALE NAMIOTOWE DLA FIRM PRODUKCYJNYCH

KONSTRUKCYJNIE GOTOWE DO PRODUKCJI

Hale produkcyjne to rodzaj obiektów użytkowych, które są przystosowane do prowadzenia zaawansowanych produkcji i wytwarzania dóbr. Hale namiotowe jako kompleksy produkcyjne, projektowane są z konstrukcji stalowych w taki sposób, aby wytrzymała nie tylko różne warunki pogodowe, ale również warunki panujące wewnątrz obiektu.

Tradycyjne budynki produkcyjne, budowane są na stałe i przytwierdzone są do podłoża fundamentami. Hale namiotowe Haltech Group pozwalają na stworzenie przestrzeni produkcyjnej, która stanowi idealną alternatywę dla hali murowanej. Hale produkcyjne również potrzebują wylanego i wypoziomowanego podłoża, w celu ustawienia maszyn i urządzeń, jednak konstrukcja stalowa naszych hal pozwala na rozbudowę hali w dowolny sposób oraz demontaż w przypadku konieczności przeniesienia miejsca produkcji do innej lokalizacji.

PRZEMYŚLANE HALE PRODUKCYJNE

Tworząc nasze hale produkcyjne, dbamy o to, aby spełniały najnowsze normy bezpieczeństwa oraz tworzyły optymalną i wszechstronną przestrzeń produkcyjną. Jesteśmy wyłącznym producentem i wykonawcą hal przeznaczonych na powierzchnie produkcyjne. Oferujemy produkty zbudowane z najwyższej jakości komponentów i materiałów. Mając na uwadze optymalizację kosztów każdego projektu, zapewniamy pełną funkcjonalność i dowolność rozbudowy o nowe moduły.

Zawsze dbamy o to, aby nasze hale produkcyjne spełniały oczekiwania klientów oraz konstrukcje, które gwarantują zaspokojenie potrzeb produkcyjnych. Jako producent i wykonawca, pomagamy klientom w doborze elementów każdego kompleksu – od etapu koncepcyjnego i projektowego po faktyczną produkcję poszczególnych składowych całej konstrukcji stalowej oraz poszycia hali. 

 

ZAMÓW KOMPLETNY OBIEKT PRODUKCYJNY

Jako wyłączny producent i wykonawca obiektów namiotowych, oferujemy hale produkcyjne zbudowane z konstrukcji stalowej o specjalnie przygotowanych komponentach, wykonanych z wytrzymałej stali, pokrytej specjalnymi farbami antykorozyjnymi. Każdy element konstrukcji, jest przez nas sprawdzaony i dopuszczony do montażu, gdy spełnia nasze normy jakości. Podczas montażu, wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania i własne patenty, stworzone na bazie naszego doświadczenia oraz ilości wykonanych projektów dla naszych klientów, podczas wielu lat pracy w branży budowlanej.

Zamawiając w naszej firmie hale produkcyjne, mają Państwo zagwarantowany pewną i sprawdzoną technologię produkcyjną i wykonawstwa obiektów namiotowych, opartych o nowoczesne i solidne konstrukcje stalowe. Współpraca z naszą firmą, to uształtowane normy bezpieczeństwa i jakości produkcji na każdym etapie realizacji Państwa projektu. Zapewniamy pełne wsparcie podczas współpracy i pomoc, w trakcie użytkowania nowej hali namiotowej.

Call Now Button