Hale namiotowe zbudowane z płyt warstwowych, to bardzo ciekawa alternatywa dla hal namiotowych z blachy trapezowej. Mogą być wykorzystywane przez cały rok, a więc idealnie sprawdzą się jako hale magazynowe, produkcyjne, warsztaty oraz hale przemysłowe. Dlaczego warto wybrać hale namiotowe z płyty warstwowej? To nie tylko bardzo ciekawa alternatywa, ale również bardzo szybki montaż i wygoda użytkowania.

 

Montaż hali namiotowej z płyty warstwowej

Na samym wstępie warto powiedzieć, że hale namiotowe tego typu, są bardzo opłacalną inwestycją, która bardzo szybko się zwraca, a dodatkowo hale namiotowe z płyty warstwowej, są przygotowane w taki sposób, aby zapewnić szybki montaż i demontaż w każdym momencie. Wpływa to na dynamiczny i skalowalny rozwój przedsiębiorstwa. Dodatkowo możliwość dowolnej adaptacji hali namiotowej sprawia, że przedsiębiorcy i rolnicy bardzo chętnie wybierają tego typu rozwiązania, ze względu na mobilność, oraz możliwość łatwego przystosowania hali do aktualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego.

Dlaczego hala namiotowa z płyty warstwowej? To nie tylko całoroczny obiekt zapewniający komfort codziennego użytkowania i bezpieczeństwo, ale również może być przystosowany do indywidualnych potrzeb. Co jest w nich takiego istotnego, że przedsiębiorcy decydują się wykorzystać tego typu obiekty w swojej firmie? To wyjątkowa mobilność i wytrzymałość na warunki atmosferyczne, oraz możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Hale magazynowe Konin

Hala namiotowa z płyty warstwowej z możliwością rozbudowy

Budowanie hal namiotowych polega na montażu modułowym, czyli takim, który daje możliwość dalszego rozwoju hali namiotowej o dalszą przestrzeń magazynową lub produkcyjną. Na czym polega rozbudowa obiektu magazynowego o dalsze moduły? Montaż hali to tak naprawdę dopiero początek. Każdy przedsiębiorca potrzebuje przestrzeni magazynowej i często początkowa produkcja hali w zupełności wystarczy, ale co zrobić, gdy przedsiębiorstwo się rozrasta, a Ty potrzebujesz większego magazynu? No właśnie. Hale namiotowe pomagają rozwiązać ten problem bardzo szybko.

Dzięki modułowej rozbudowie hal namiotowych każde przedsiębiorstwo może rozwijać swoją przestrzeń magazynową, bazując na podstawowej hali, którą można poszerzyć o kolejne moduły. Wystarczy zdemontować wyłącznie przednią lub tylną ścianę, do której zostaje dostawiony dodatkowy moduł, który zapewni nową przestrzeń magazynową dla przedsiębiorstwa. W naszej pracy stosujemy konstrukcje stalowe, które są bardzo wytrzymałe i niezwykle trwałe, ponieważ zawsze dobrze zabezpieczamy nasze produkty przez działaniem wielu czynników zewnętrznych, w tym również korozji.

 

Płyty warstwowe jako poszycie hal namiotowych

Warto wspomnieć, dlaczego poszycie z płyty warstwowej, jest dobrym rozwiązaniem. Płyta warstwowa, inaczej obornicka, to bardzo trwałe rozwiązanie, dzięki któremu hala namiotowa będzie utrzymywała stałą temperaturę wewnątrz, a więc idealnie sprawdzi się gdy używamy ogrzewanie lub klimatyzację do wyrównania temperatury. Płyta warstwowa, w porównaniu z samą blachą trapezową zapewnia również dużą estetykę, ponieważ jej wygląd przypomina bardziej prawdziwą ścianę, niż falowaną powierzchnię. Są to oczywiście wyłącznie estetyczne elementy, które nie zawsze mają duże znaczenie, jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że hala warstwowa, to gotowy produkt, który jest obleczony wieloma warstwami ocieplenia.

Poszycie ścian wykonane z blachy trapezowej musi być dodatkowo docieplone od wewnątrz, ponieważ nie posiada w standardzie takiego docieplenia. Płyta warstwowa to zupełnie inne rozwiązanie, które pozwala na montaż gotowej hali namiotowej z dociepleniem. Jak to działa? Płyta warstwowa to gotowy produkt, który zbudowany jest z kolejnych warstw sprawiających, że ściany utrzymują stałą temperaturę. Kilkadziesiąt centymetrów płyt warstwowych w zupełności wystarczy, aby dostarczyć oczekiwanego efektu na długie lata.

Hala namiotowa jako obiekt magazynowy czy hala produkcyjna to optymalne rozwiązanie i wyjątkowo tanie. Chcesz wiedzieć, dlaczego hale namiotowe to idealne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Pisz śmiało do nas! -> KONTAKT

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP KONIN – 5 PYTAŃ DO NASZEGO EKSPERTA
DOCIEPLANIE HALI NAMIOTOWEJ IESIENIĄ I ZIMĄ
KRATOWNICE STALOWE – RODZAJ I CHARAKTERYSTYKA
HALA NAMIOTOWA JAKO UDANA INWESTYCJA
Z CZEGO ZBUDOWANE JEST POSZYCIE HALI NAMIOTOWEJ

Call Now Button