HALA NAMIOTOWA
HALTECH GROUP WIELKOPOLSKA – KONIN

KONKURENCYJNE CENY I ATRAKCYJNE CENY WYKONANIA

Zatanawiasz się dlaczego hale namiotowe Wielkopolska są idealnym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa? Z pewnością to bardzo istotne pytanie, na które możemy pomóc Ci odpowiedzieć! Każdy przedsiębiorca, stojący przed wyborem hali tradycyjnej i budową lekkiej hali namiotowej, będzie zastanawiał się, która inwestycja bardziej mu się opłaca. Możemy powiedzieć, że wybór tak naprawdę zależy nie tylko od preferencji, ale również wyboru przeznaczenia dla takiej hali. Hale tradycyjne, czyli murowane, są obiektami, na które przedsiębiorca musi mieć udzielone pozwolenie. Budowa jest czasochłonna i wymaga zatrudnienia kierownika budowy, który będzie nadzorował budową oraz specjalistów takich, jak: murarze czy elektrycy.

Hala murowana wymaga przede wszystkim również specjalistycznego sprzętu, jak koparki, dzięki którym podłoże zostanie odpowiednio przygotowane do wybudowania fundamentów i wykonanie wylewek betonowych, na których stanie nowa konstrukcja. Budowa hali tradyyjnej jest więc nie tylko długa, ale również opiera się o zachowanie szczególnych przepisów BHP oraz wszelkich pozwoleń i zezwoleń. Czy hale namiotowe nie wymagają zatem pozwoleń i przepisów BHP?

Hale namiotowe Wielkopolska, są obiektami, które można postawić na dowolnym podłożu. Nie znaczy to, że podczas stawiania hali namiotowej nie jest wymagane przestrzeganie przepisów BHP. Nie są one tak restrykcyjne, jak w przypadku hali murowanej, ponieważ dotyczą zupełnie innego obiektu. Montaż każdej hali wymaga przestrzegania zasad i przepisów BHP w określony sposób. Jedynym wymogiem, jest fakt, że podłoże musi być wyrównane lub stawia się ją na specjalnie przygotowanych klockach betonowych, dzięki którym podłoże nie będzie wymagało odpowiednich przygotowań. Do wybudowania hali namiotowej przedsiębiorca nie potrzebuje zezwoleń i do 180 dni hala może stać na jego terenie bez przeszkód. Po tym okresie hala traktowana jest nie jako okresowa czy sezonowa, ale jako całoroczna i wtedy przedsiębiorca musi przenieść halę namiotową w inne miejsce lub wystąpić o pozwolenie, aby halę można było uznać za obiekt całoroczny.

Hala namiotowa to obiekt, dzięki któremu każdy przedsiębiorca będzie mógł stworzyć przestrzeń magazynową dla swojej firmy o wiele taniej, niż w przypadku tradycyjnej hali murowanej, ponieważ wiąże się to z niższymi kosztami produkcji i montażu. Hale namiotowe Konin mają dodatkową wartość – można je dowolnie demontować i montować kiedy przedsiębiorca będzie potrzebował przenieść siedzibę swojej firmy w inne miejsce. To bardzo wygodne, ponieważ gdy przedsiębiorca znajdzie lepszą lokalizację dla swojej firmy, może w każdej chwili zatrudnić Haltech Group Konin do demontażu takiej hali i przenieść ją w zupełnie inne miejsce. Nawet do innego miasta. Dla nas to nie problem!

Bez względu na to, w jakim okresie chcecie Państwo użytkować halę namiotową od Haltech Group Konin, zawsze możecie liczyć na spersonalizowaną ofertę od nas oraz konkurencyjne ceny. Zawsze pragniemy być o krok od konkurencji, więc pragniemy zawsze ofiarować Państwu wyjątkowe ceny i rabaty dla naszych partnerów. Jeżeli pragniecie Państwa skorzystać z oferty hale namiotowe Wielkopolska pozwolą Wam w pełni wykorzystać potencjał konstrukcji stalowych i stworzyć obiekty magazynowe, hale przemysłowe oraz inne w super cenach!

DAJ NAM ZNAĆ! ZADZWOŃ!:  +48 601 660 058
SPRAWDŹ CO OFERUJEMY!

CHCESZ WIEDZIEĆ DLACZEGO WYBRAĆ
HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP WIELKOPOLSKA?

NIE BÓJ SIĘ ZAINWESTOWAĆ W NOWĄ HALĘ NAMIOTOWĄ! ZWRÓCI CI SIĘ Z NAWIĄZKĄ!

Hale namiotowe Wielkopolska pozwalają na wysoką oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki swojej konstrukcji i możliwości szybkiego montażu i demontażu hale namiotowe Haltech Group Konin są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, dla których optymalizacja kosztów, jest jednym z najważniejszych priorytetów.
Call Now Button