Hale namiotowe – wytrzymałość i precyzja

 

Odporność hal magazynowych na niedogodne czynniki pogodowe

Jesień w pełni i z pewnością wielu naszych klientów zastanawia się, czy hale namiotowe i magazynowe naszej produkcji są odporne na wyjątkowo niedogodne czynniki pogodowe oraz czy jest możliwość korzystania z ich powierzchni podczas okresu jesiennego i zimowego. Podstawowym pytaniem jest obawa czy nasze hale namiotowe są tak naprawdę bezpieczne oraz jaka jest ich wytrzymałość na działanie różnorodnych czynników pogodowych, a w szczególności czy zarówno dachy, jak cała konstrukcja jest w stanie wytrzymać obciążenia związane z opadami śniegu.

Oczywiście są to bardzo ważne pytania i słuszne obawy, ponieważ konstruując cały szkielet hal magazynowych typu namiotowego, stworzyliśmy produkt, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wytrzymałością. Produkty Haltech Group są idealnym rozwiązaniem dla firmy, które wymagają hali zarówno do użytku krótkoterminowego oraz całorocznego. Nasze hale z powodzeniem mogą być również wykorzystywane na obszarach o wyjątkowo niskich temperaturach oraz wysokim natężeniu i występowaniu opadów deszczu i śniegu.

 

Dlaczego hale namiotowe są tak wytrzymałe?

Hale Haltech Group są skonstruowane w taki sposób, aby śnieg mógł zsuwać się swobodnie z dachu na ziemię bez konieczności zrzucania płatów śniegowych ręcznie. Jest to możliwe dzięki:

  • odpowiedniemu kątowi nachylenia połaci dachu,
  • zastosowaniu wysokiej jakości materiałów PCV,
  • specjalnemu systemowi naciągu poszycia dachu.

Dzięki zastosowaniu tych prostych zasad i wdrożeniu bardzo wydajnych technologii, nasze hale namiotowe pozwalają na optymalną pracę całej konstrukcji podczas niedogodnych czynników zewnętrznych, w tym dużego wiatru i długotrwałego opadu śniegu, który powoduje odkładanie się czopów śnieżnych na dachach o mniejszym nachyleniu skrzydeł dachu.

Firma Haltech Group oferuje Państwu możliwość zarówno wypożyczenia, jak sprzedaży hal namiotowych w bardzo korzystnych cenach. Nasze realizacje wykonujemy szybko, sprawnie oraz z dbałością o każdy szczegół. Działamy wedle ściśle określonych zasad bezpieczeństwa – BHP.  Zatrudniamy doświadczonych fachowców, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży.

Call Now Button