HALE NAMIOTOWE – PRODUKCJA

PRODUCENT HAL NAMIOTOWYCH

Produkcja hal namiotowych na podstawie konstrukcji stalowych, gwarantuje budowę solidnych i wytrzymałych obiektów, które w wielu przypadkach z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne hale magazynowe. Dzięki swojej lekkości i niezwykłej nośności, hale namiotowe są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki pogodowe. Dzięki temu zostały docenione przez wielu przedsiębiorców, ponieważ umożliwiają na wszechstronne wykorzystanie ich konstrukcji, a dodatkowo posiadają możliwość rozbudowy konstrukcji o dodatkowe moduły.

Istotnym elementem i ważnym kryterium wyboru przez przedsiębiorców hal namiotowych, jest możliwość sprawnego i szybkiego montażu oraz demontażu hali, nawet w przeciągu 24 godzin. Każda hala namiotowa, jest obiektem wielokrotnego użytku, dlatego po demontażu, mogą zostać przetransportowane w dowolne miejsce i zmontowana ponownie w ciągu zaledwie kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin. 

Produkcja hal namiotowych, tworzonych na zamówienie z pewnością, jest również o wiele wygodniejsza, niż typowe hale magazynowe. Lekka konstrukcja stalowa, pozwala zbudować halę namiotową o dowolnym rozmiarze i pojemności. Konstrukcje stalowe, z których budowane są hale namiotowe, są niezwykle wytrzymałymi szkieletami, ponieważ każdy element hali, jest chroniony przy pomocy specjalnej farby ochronnej i antykorozyjnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, hale spełniają swoje zadanie i wytrzymują przez długie lata użytkowania. Dlatego wykorzystywane są w dowolnych warunkach i pozwalają na składowanie dowolnych materiałów, towarów, maszyn i hodowlę zwierząt.

PRODUKCJA HAL NAMIOTOWYCH  NA ZAMÓWIENIE

Przedsiębiorcy wybierają hale namiotowe, aby wykorzystać je jako hala magazynowa lub produkcyjna, a nawet hale rolnicze, ponieważ pozwalają na dowolne wykorzystanie ich powierzchni i stworzenie funkcjonalnego obiektu, który może być przystosowany do dowolnych warunków i montażu na każdym podłożu, które musi być stabilne i utwardzone lub na kostce brukowej lub wylewce betonowej. 

Produkując hale namiotowe, oparte na konstrukcji stalowej, mamy na uwadze wymagania i potrzeby każdego klienta, a możliwość rozbudowy każdej hali i modułowość sprawiają, że każda taka konstrukcja, może zostać zdemontowana lub zmontowana w dowolnym momencie, aby połączyć lahę z dodatkowymi elementami magazynu.

HALE MAGAZYNOWE

Typowe hale namiotowe zazwyczaj są konstrukcjami, które umożliwiają projektowanie dowolnych obiektów magazynowych o różnej powierzchni i wielkości. Dzięki niezwykłej mobilności i funkcjonalności, pomagają naszym klientom podczas codziennej pracy i magazynowaniu dowolnych dóbr firmowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych hal magazynowych, w każdym momencie mogą zostać rozbudowane o kolejne moduły, bez konieczności zatrudniania całej ekipy budowlanej, w tym również kierownika budowy, który będzie odpowiedzialny za odbiór obiektu.

Hale magazynowe, oparte na konstrukcji stalowej pozwalają na stworzenie mocnego i wytrzymałego obiektu, który pomieści zarówno towary, jak maszyny i urządzenia. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu i wykorzystaniu powierzchni hali namiotowej, możemy wykorzystać konstrukcję w dowolny sposób – również jako garaż dla maszyn czy inny obiekt np. ujeżdżalnia dla koni czy obiekt sportowy. 

 

HALE ROLNICZE

Hale namiotowe wykorzystywane w rolnictwie, to specyficzne obiekty, które charateryzują się przede wszystkim wielkością i odpowiednim ułożeniem słupów konstrukcyjnych aby spełniać oczekiwania i wymogi naszych klientów, ponieważ często tego typu hale, są montowane jako magazyny i hale rolnicze, które mają za zadanie zapewnić warunki odpowiednie zarówno dla produktó rolnych i hodowli trzody chlewnej czy krów. Tego typu pokstrukcje, są o tyle istotne, że dają rolnikom możliwość tworzenia dowolnej przestrzeni magazynowej i produkcyjnej, która może być rozbudowana o kolejne elementy, bez konieczności wyburzania ścian nośnych czy likwidowania części obiektu, jak w przypadku tradycyjnych hal magazynowych.

Standardowe hale rolnicze, to obiekty, które charateryzują się dużą powierzchnią własną do składowania towarów, wyposażone w przesuwną bramę wjazdową oraz boczne drzwi wejściowe dla personelu. Hale namiotowe, przeznaczone jako produkcyjne lub hodowlane, posiadają również zamontowane świetliki dachowe, w celu oszczędności energii elektrycznej w dzień i pobierania światła bezpośrednio ze słońca, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem ekologicznym.

USTALONY PROJEKT

HALE MAGAZYNOWA NA PODSTAWIE WYMAGAŃ KLIENTA

 

ZAMÓW WŁASNĄ KONSTRUKCJĘ STALOWĄ

HALE NAMIOTOWE PRZYSZŁOŚCI

Pragniesz zbudować nową halę namiotową na terenie swojej firmy lub gospodarstwa rolnego? Jesteśmy przekonani, że nasze hale namiotowe o dowolnym przeznaczeniu, pozwolą Ci wybrać sposób montażu i projektowania, ponieważ dowolną halę możemy zbudować na podłożu, które może być zarówno utwardzoną ziemią, betonową wylewką lub kostką brukową. Najbardziej pewnym i stabilnym podłożem, będzie oczywiście fundament betonowy, który jest dodatkowo pozycjonowany, aby hala namiotowa mogła stanąć na płaskim i stabilnym podłożu. 

Hale namiotowe mogą również powstać na betonowych klockach, które najczęściej ustawiamy w przypadku podłoża mniej stabilnego np. utwardzonej ziemi. Nie lubimy kompromisów, ponieważ produkujemy hale namiotowe od wielu lat i posiadamy doświadczony zespół montażystów oraz inżynierów, którzy codziennie tworzą przyszłość Haltech Group i każdego przedsiębiorcy, który pragnie pozyskać nową przestrzeń magazynową w zupełności bezpieczna i zgodna z polskimi zasadami BHP według przyjętych norm bezpieczeństwa.

Dodatkowo gwarantujemy możliwość wyboru dowolnego rozmiaru konstrukcji stalowej, która zostanie zbudowana, aby mogła powstać hala namiotowa lub magazynowa, w zależności od przeznaczenia i obudowana blachą trapezową z ociepleniem lub płytą warstwową, w zależności od potrzeb i wymagań każdego klienta. W zależności od tego, jaką halę produkujemy, wykorzystujemy również różne pokrycia dachowe. W przypadku konieczności instalacji świetlików dachowych, wykorzystujemy blachę trapezową, dzięki której można zainstalować dodatkowe okna, w przeciwnym wypadku korzystamy z pokrycia dachowego z plandeki PCV.

Nie narzucamy nigdy naszym klientom, jaką halę czy konstrukcję powinni wybrać, ale z chęcią i wielką przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze i doborze odpowiedniego obiektu magazynowego dla Twojego przedsiębiorstwa. Z chęcią pomożemy w wymierzeniu i określeniu wielkości hali magazynowej, w zależności od wielkości Twojej firmy i jej potrzeb. 

 

Hale magazynowe produkcja
Hale namiotowe i magazynowe
Call Now Button