HALE NAMIOTOWE

HALTECH GROUP KONIN

PRODUCENT HAL NAMIOTOWYCH DOWOLNEGO TYPU I PRZEZNACZENIA

NOWOCZESNE PRZESTRZENIE MAGAZYNOWE

Planując stworzenie infrastruktury magazynowej, właściciele firm prędzej czy później staną przed pytaniem – jaką technologię wybrać i czy będzie ona spełniała oczekiwania i wymagania aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Rozbudowa przestrzeni magazynowych w firmach produkcyjnych, transportowych czy spedycyjnych, to kolejny etap rozwoju i możliwość stworzenia odpowiednich warunków dla rozbudowania możliwości sprzedażowych.

Hale namiotowe, to idealne przestrzenie magazynowe dla każdej firmy, dla której nowoczesne rozwiązania i technologie, są wynikiem świadomego wyboru nieocenionych możliwości konstrukcji stalowych, z których zbudowane są tego typu hale magazynowe. Produkując nowoczesne obiekty namiotowe, nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązanie dla swojej firmy, bez konieczności budowy czasochłonnych budynków.

BEZPIECZNE HALE DWUSPADOWE

Hale namiotowe to wydajne konstrukcje stalowe. Dwuspadowa konstrukcja dachu i stabilny szkielet nośny sprawiają, że obiekty namiotowe tego typu, stanowią niezwykle bezpieczne przestrzenie magazynowe, produkcyjne, rolnicze oraz inne obiekty dowolnego przeznaczenia. W zależności od potrzeb, hale namiotowe konstruowane są w oparciu o metalowe komponenty ze stali nierdzewnej, pokrytej specjalną farbą antykorozyjną, która zapobiega niszczeniu konstrkucji przez działanie zewnętrznych czynników pogodowych.

Dwuspadowa konstrukcja hal namiotowych to również bezpieczne rozwiązanie, które idealnie nadaje się w miejscach szczególnie narażonych na obfite opady deszczu i śniegu, który mógłby odkładać się na całej powierzchni dachu. Plandeka PCV oraz odpowiednio dobrana blacha trapezowa, ułożone pod odpowiednim kątem nachylenia, zapewniają bezpieczne użytkowanie i wyjątkową odporność każdej hali namiotowej.

ZAMÓW WŁASNĄ HALĘ NAMIOTOWĄ

Produkty Haltech Group Konin wyróżniają się niezwykle lekką i nowoczesną konstrukcją, posiadającą bardzo wysoki poziom wytrzymałości i stabilności, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania i długowieczność konstrukcji. Nasze hale namiotowe produkujemy z myślą o najwyższym standardzie użytkowania, jak również z myślą o błyskawicznym i wygodnym użytkowaniu. Dzięki wyjątkowej mobilności, umożliwiającej dowolne przenoszenie i montaż całej konstrukcji w dowolne miejsce, hala namiotowa naszej produkcji, jest optymalnym rozwiązaniem, coraz częściej wykorzystywanym zarówno w przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych.

Właściciele firm oraz rolnicy docenili wartość mobilności oraz modułowości konstrukcji stalowych naszych hal, któe dodatkowo umożliwiają rozbudowę każdego kompleksu o nowe moduły. Tym samym rozbudowa hali o nową powierzchnię użytkową, nie jest skomplikowanym procesem.

Call Now Button