Dlaczego zakład stolarski to dobry pomysł na wykorzystanie hal namiotowych?

Hale namiotowe jako zakład stolarski to bardzo solidne konstrukcje, które dzięki swojej budowie zapewniają idealną ochronę oraz są w pełni mobilne. Prowadząc zakład stolarski, klient może nie tylko zmieniać położenie zakładu, ale również dostosowywać jego wygląd w celu uaktualnienia asortymentu. Dzięki możliwości modułowania hal namiotowych, można uzyskać wiele pomieszczeń, które mogą być przeznaczone na poszczególne segmenty produkcyjne i magazynowe.

Dzięki swojej konstrukcji oraz możliwości wykorzystania różnego rodzaju urządzeń wentylacyjnych i grzewczych, drewno nie traci swoich właściwości. Dzięki temu materiały oraz gotowe produkty stolarskie zachowają swoją pierwotną formę w zależności od zapotrzebowania.

 

Czy hala namiotowa to dobre miejsce na maszyny i urządzenia stolarskie?

Każda z hal namiotowych zbudowana jest z myślą o szerokim zastosowaniu. Maszyny i urządzenia stolarskie, które nie pracują w oparciu o silniki spalinowe są doswolonymi urządzeniami, ponieważ wszelkie urządzenia eletryczne nie emitują spalin ani dwutlenku węgla wewnątrz całego układu. Przed rozpoczęciem działalności oczywiście wymagany jest szereg badań oraz sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa obiektu pod kątem możliwości wykorzystania hali namiotowej jako zakładu stolarskiego.

Coraz więcej producentów tworzy hale namiotowe, które będą przystosowane do wykorzystania w wielu branżach. Już dzisiaj możemy spotkać hale namiotowe, które są wykorzystywane nie tylko jako obiekty produkcyjne czy magazynowe, ale również sportowe, warsztaty czy nawet myjnie samochodowe. Wszechstronność wykorzystania daje halom namiotowym wyjątkową przewagę, ponieważ postawienie hali oraz przystosowanie jej do aktualnych potrzeb, jest o wiele tańsze, niż w przypadku hali stacjonarnej, która w przypadku zmiany działalności przedsiębiorstwa, musi zostać całkowicie przebudowana i przystosowana do nowej pracy.

Po więcej informacji na temat naszych hal, zapraszamy serdecznie do kontaktu na naszej stronie internetowej: HALE NAMIOTOWE HALTECH-GROUP

Call Now Button