Hala namiotowa – Inwestycja, która się opłaci!

 

Co to są hale namiotowe?

Hale namiotowe zwane również magazynowymi ze względu na możliwość składowania w nich wszelkiego rodzaju produktów  materiałów, są to konstrukcje budowane jako zamiennik tradycyjnych hal, które są murowane lub tworzone w całości z konstrukcji stalowych. Łącznie z zadaszeniem.

Czym różnią się hale namiotowe od tradycyjnych? Przede wszystkim oparte są na lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, która jest zarazem łatwym w złożeniu produktem bardzo różnorodnego zastosowania.

 

Hale namiotowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

1. Tego typu konstrukcje są zdecydowanie tańsze od typowych hal, dlatego wynajem hali namiotowej czy też magazynowej, jest o wiele lepszym rozwiązaniem, niż korzystanie ze standardowej hali murowanej.

2. Hale namiotowe oferuje szeroką gamę zastosowań. Mogą posłużyć jako hale eventowe, hale imprezowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, ale również doskonale sprawdzają się jako konstrukcje wykorzystywane do imprez plenerowych czy jako namioty weselne.

3. Konstrukcje hal namiotowych pozwalają na szybki montaż i demontaż całości. Ta prosta konstrukcja pozwala na oszczędność czasu

4. Wbrew pozorom, poszycie hali namiotowej, to bardzo wytrzymały materiał, który doskonale chroni przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami szkodliwymi.

Firma Haltech Group oferuje Państwu możliwość zarówno wypożyczenia, jak sprzedaży hal namiotowych w bardzo korzystnych cenach. Nasze realizacje wykonujemy szybko, sprawnie oraz z dbałością o każdy szczegół. Działamy wedle ściśle określonych zasad bezpieczeństwa – BHP.  Zatrudniamy doświadczonych fachowców, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

OFERUJEMY MONTAŻ HAL WRAZ Z DOWOZEM
HALE NAMIOTOWE – DLACZEGO WARTO W NIE INWESTOWAĆ?
HALE NAMIOTOWE TO BEZPIECZEŃSTWO I WYTRZYMAŁOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

Call Now Button