Hale magazynowe od projektu, po kompletny namiot magazynowy

Szukając oferty związanej z budową nowej hali magazynowej, wielu przedsiębiorców decyduje się na zamówienie namiotu magazynowego, czyli hali namiotowej, zbudowanej z konstrukcji stalowej, która pokrywana jest blachą trapezową lub płytą warstwową oraz plandeką PCV w formie dachu. Klienci zastanawiają się, co składa się na usługę stworzenia i postawienia takiego namiotu magazynowego.

W firmie Haltech Group Konin stawiamy na kompleksową obsługę naszych klientów, dlatego zamawiając halę magazynową u nas, otrzymujesz kompleksową usługę, którą wykonujemy od A do Z bez kompromisów i chodzenia na skróty. Oferujemy Ci stworzenie Twojej nowej przestrzeni magazynowej, od projektu na papierze, po odbiór nowej hali namiotowej w miejscu, które wskażesz jako docelowe.

Najważniejszym elementem tworzenia hali magazynowej, jest projektowanie. To pierwszy i najbardziej istotny element pracy nad zbudowaniem dla Ciebie nowego obiektu magazynowego. Podczas całego procesu, tworzymy wymiary zgodnie z Twoją koncepcją i wymaganiami oraz wymiarami zgodnymi z dostępnym miejscem docelowym. Dlatego projektujemy zgodnie ze ścisłymi wytycznymi naszych klientów.

Hale magazynowe pod klucz

Projektowanie i konstrukcja namiotów magazynowych

Gdy już nakreślimy odpowiedni projekt, zgodnie z Twoimi wytycznymi, staramy się dokładnie sprawdzić każdy projekt pod kątem jego poprawności oraz możliwości wykonania zgodnie z określoną dokumentacją. Gotowy i zatwierdzony projekt zostaje wysłany do działu konstrukcyjnego, którego zadaniem jest ścisła kontrola nad produkcją hali namiotowej, aby nasi klienci mieli pewność, że jakąkolwiek halę będą potrzebowali zbudować i zlecić naszej firmie, zawsze staniemy na wysokości zadania.

Podczas kolejnych kroków produkcji, ściśle przestrzegamy wszystkich punktów tworzenia Twojego projektu. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej wiedzy w branży hal namiotowych tworzymy dla naszych klientów solidne i trwałe konstrukcje stalowe, które wytrzymują próbę czasu i szkodliwe działanie zewnętrznych warunków pogodowych, jak śnieg i deszcz.

Dzięki naszemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy naszych specjalistów zawsze dbamy o to, aby utrzymywać możliwie najwyższą jakość produkcji oraz konkurencyjnych cen, które zapewnią Ci naprawdę wysoką oszczędność pieniędzy i czasu. Jako producent namiotów magazynowych, zawsze dbamy o to, aby nasi klienci darzyli nas ogromnym zaufaniem oraz pewnością, że każda hala, którą zbudujemy, będzie idealnie wpasowywała się w ich wymagania i oczekiwania.

Hala namiotowa jako obiekt magazynowy czy hala produkcyjna to optymalne rozwiązanie i wyjątkowo tanie. Chcesz wiedzieć, dlaczego hale namiotowe to idealne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Pisz śmiało do nas! -> KONTAKT

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP KONIN – 5 PYTAŃ DO NASZEGO EKSPERTA
DOCIEPLANIE HALI NAMIOTOWEJ IESIENIĄ I ZIMĄ
KRATOWNICE STALOWE – RODZAJ I CHARAKTERYSTYKA
HALA NAMIOTOWA JAKO UDANA INWESTYCJA
Z CZEGO ZBUDOWANE JEST POSZYCIE HALI NAMIOTOWEJ

Call Now Button