POJEMNE HALE MAGAZYNOWE

ZAPEWNIAMY PRZESTRZENIE MAGAZYNOWE O DOWOLNEJ WIELKOŚCI

TRWAŁE MAGAZYNY Z BLACHY TRAPEZOWEJ

Planując stworzenie infrastruktury magazynowej, właściciele firm prędzej czy później staną przed pytaniem – jaką technologię wybrać i czy będzie ona spełniała oczekiwania i wymagania aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Rozbudowa przestrzeni magazynowych w firmach produkcyjnych, transportowych czy spedycyjnych, to kolejny etap rozwoju i możliwość stworzenia odpowiednich warunków dla rozbudowania możliwości sprzedażowych.

Hale namiotowe, to idealne przestrzenie magazynowe dla każdej firmy, dla której nowoczesne rozwiązania i technologie, są wynikiem świadomego wyboru nieocenionych możliwości konstrukcji stalowych, z których zbudowane są tego typu hale magazynowe. Produkując nowoczesne obiekty namiotowe, nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązanie dla swojej firmy, bez konieczności budowy czasochłonnych budynków.

BLACHA LUB PLANDEKA PCV – TY WYBIERASZ!

Hale magazynowe dwuspadowe zazwyczaj zbudowane są w oparciu o kontrukcje stalową, którą wstępnie przygotowana jest do dalszego powleczenia materiałem wierzchnim oraz materiałem ociepleniowym, jeśli taką halę namiotową mamy na myśli stworzyć. Ściany hal tego typu zawsze powleczone są blachą trapezową, którą klient może dobrać w zależności od konieczności ocieplenia watą lub styropianem.

Dach hali namiotowej, to zupełnie inne rozwiązania. Do wyboru masz blachę trapezową lub wytrzymałą plandekę PCV. W zależności od wyboru, masz możlijwość tworzenia dowolnego dachu, który wytrzyma różnorodne warunki pogodowe. Zazwyczaj spotyka się hale dwuspadowe, ze względu na ich popularność, ale również  można u nas zamówić inny kształt hali oraz dachu. Wystarczy zapytać naszych ekspertów.

HALE MAGAZYNOWE DOWOLNEGO PRZEZNACZENIA

Tworząc nową infrastrukturę magazynową, każde przedsiębiorstwo stoi przed wielkim wyzwaniem i potrzebuje sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań, które spełnią oczekiwania wobec nowej przestrzeni magazynowej. Stawiając na hale magazynowe, otrzymują Państwo pewność gwarancji jakości i opiekę merytoryczną podczas wdrażania nowego projektu. Produkując hale dla naszych klientów, zawsze dbamy o to, aby zostawić dowolność wyboru i możliwość budowy dowolnej przestrzeni magazynowej, która będzie idealnym rozwiązaniem potrzeb każdej firmy.

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa, z pewnością chcesz wiedzieć, w jaki sposób to wszystko działa i dlaczego zachwalamy nasze hale magazynowe, skoro jest tyle innych konkurencyjnych firm, do których mógłbyś się zgłosić. Sekret nie polega na tym, że piszemy o sobie, że jesteśmy najlepsi z najlepszych, mamy najlepsze ceny i najszybsze terminy realizacji, ponieważ cena i szybkość produkcji, uzależniona jest od indywidualnego projektu, który mamy stworzyć. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jego zlecenia, więc jeśli masz coś dla nas – ZAPRASZAMY!

Call Now Button