FINANSOWANIE ŚRODKÓW TRWAŁYCH

pay

FINANSOWANIE HAL NAMIOTOWYCH

Planujesz zbudować halę magazynową, ale potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, kredytu lub pożyczki? Interesuje Cię hala namiotowa, ale Twoje środki są niewystarczające lub po prostu chcesz sfinansować budowę nowej hali w postaci kredytu? Teraz już możesz. Haltech Group Konin – producent hal namiotowych, oferuje idealne rozwiązanie dla każdej firmy.

Planuj rozwój swojego przedsiębiorstwa bez obaw, że nie wystarczy Ci pieniędzy na środki trwałe. Pomożemy Ci sfinansować dowolną produkcję i budowę hali namiotowej oraz służymy pomocą podczas realizacji całego projektu!

POMOŻEMY SFINANSOWAĆ ŚRODKI TRWAŁE
DLA TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

Poszukujesz finansowania środków trwałych u zaufanej firmy? Potrzebujesz kupić flotę pojazdów lub sfinansować nieruchomość? Z nami możesz wszystko! Pomożemy Ci sfinansować dowolne środki trwałe. Dobierzemy odpowiednią formę finansowania i pomożemy w całym procesie.

Jakie finansowanie możemy dla Ciebie załatwić?
– Leasing operacyjny i finansowy
– Leasing konsumencki
– Leasing zwrotny
– Pożyczka leasingowa

 

profit
coins

FINANSOWANIE ŚRODKÓW TRWAŁYCH – RÓŻNE MOŻLIWOŚCI

Dzięki dowolnym możliwościom finansowania środków trwałych wybierzemy dla Ciebie najlepszą drogę, aby ułatwić Ci najlepszą możliwą drogę do pieniędzy dla Twojej firmy. Wybierzemy również najlepszą ofertę, z dostępnych na rynku. Realizujemy również leasing bez BIK oraz KRD.

Jakie środki trwałe możesz sfinansować?
– zakup samochodów oraz innych pojazdów
– zakup maszyn
– zakup urządzeń różnego typu
– kupno nieruchomości
– zakup oprogramowania
– zakup sprzętu IT, w tym komputerów i urządzeń biurowych

Pomożemy Ci również sfinansować dowolny środek trwały, który będzie niezbędny dla Twojego przedsiębiorsrwa.

FINANSOWANIE ZAŁATWIAMY OD RĘKI

DLACZEGO WYBIERZESZ HALTECH GROUP?

time

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

gear

NA SZYBKI ROZWÓJ FIRMY

agreement

NA DOWOLNY CEL

Finansowanie środków trwałych, to złożony proces, na który składają się różnego rodzaju zagadnienia i wytyczne, nałożone na firmy zainteresowane pozyskaniem finansowania. Dzięki Haltech Group proces pozyskiwania i ubiegania się o finansowanie znacznie się skraca, a dodatkowo pomagamy firmom na każdym etapie. Z nami pozyskiwanie finansowania nigdy nie będzie skomplikowane!

ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Call Now Button