KONSTRUKCJE STALOWE – HALTECH GROUP KONIN

PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ TO MY!

Wizytówką każdej firmy jest podejście do wykonywanego zlecenia. Nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalne doradztwo zarówno na stopniu produkcyjnym, jak i kadry zarządzającej daje klientowi poczucie spokoju o zleconą inwestycje. Oferujemy unikalne hale namiotowe oraz hale magazynowe, wykonane w każdym rozmiarze.

Od momentu podpisania umowy, przyjęcia zlecenia, proces produkcyjny jest sumiennie nadzorowany. Klient na bieżąco informowany jest o postępie prac, oraz otrzymuje wszelkie informacje na temat inwestycji. Stosowane przez nas rozwiązania, oraz atestowane materiały najwyższej jakości sprawiają, że każdy klient będzie zapewniony o profesjonalnie wykonanej pracy. Dodatkowo zapewniamy każdemu klientowi transport hali namiotowej do miejsca przeznaczenia w ramach usługi produkcji i sprzedaży naszych produktów.

Haltech-Group, oferuje również doradztwo oraz pomoc, w zakresie montażu, potrzebnej dokumentacji oraz wszelkich pytań klienta – bez żadnych zobowiązań. Zapewniamy Państwu pomoc na każdym etapie inwestycji hali namiotowej. Zapewniamy prowadzenie dokumentacji oraz wykonujemy wszelkie niezbędne procedury, dzięki którym będziecie Państwo mieli pewność, że hala namiotowa zostanie przewieziona i zamontowana na terenie Waszej firmy zgodnie z wszelkimi procedurami oraz polskim prawem.

NOWOCZESNE HALE MAGAZYNOWE, ROLNICZE I PRODUKCYJNE

Nie wiesz czy hale namiotowe konin są dla Ciebie dobrą inwestycją? Masz wątpliwości i zastanawiasz się dlaczego powinieneś wybrać właśnie firmę Haltech Group – Hale namiotowe wielkopolska? Tak naprawdę nie powinieneś się już zastanawiać, ponieważ oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę. Począwszy od produkcji po całkowite postawienie hali na dowolnie wybranym podłożu.

UWAGA! Warunkiem postawienia hali, jest wybór podłoża, które jest twarde, stabilne i nie będzie powodowało żadnych odchyleń ani ruszania się hal namiotowych podczas użytkowania. Dzięki zadbaniu o odpowiednią powierzchnię, na której powstanie hala namiotowa, będziecie mogli użytkować nasze produkty przez wiele lat.

Jesteśmy wyłącznym producentem i dystrybutorem obiektów takich, jak: hale namiotowe, hale magazynowe. Dzięki autorskim projektom oraz elastyczności, jesteśmy fachowym i profesjonalnym zespołem, który aspiruje do miana jednego z najlepszych w Polsce. Mamy nadzieję, że nasze usługi oraz zaangażowanie, zostaną przez Państwa docenione, jak do tej pory.

Call Now Button