Czy można podzielić halę namiotową?

Czasami istnieje potrzeba wygospodarowania przestrzeni dla różnych produktów lub towarów. Wielokrotnie zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób najprościej udostępnić naszym klientom możliwość podziału hali bez konieczności dobudowywania kolejnych sekcji lub rozszerzania hali o nowe segmenty, jeżeli nie jest to w ogóle konieczne. Dzięki naszym autorskim rozwiązaniom dzielenie hali magazynowej na sekcje jest możliwe!

Uświadomiliśmy sobie, że wystarczy wykorzystać materiały, z których tak naprawdę korzystamy każdego dnia. I wtedy zrozumieliśmy, że aby podzielić halę namiotową, gdy nie jest wykorzystywana w pełni cała jej powierzchnia, wystarczy przedzielić ją specjalnym materiałem, którego używamy również do pokrywania dachu hali namiotowej. Dzięki specjalnym zaczepom, które umiejscowione są na konstrukcji stalowej, możemy dowolnie podzielić halę namiotową na mniejsze komórki, dzięki czemu właściciel nie będzie zmuszony zamawiać kolejnych segmentów hali namiotowej. Sekcje te trzeba zwykle dobudować do którejś ze ścian hali i stworzyć możliwość przechodzenia między halami za pomocą drzwi lub bramy. Nie jest to wymagane i potrzebne za każdym razem, ale przydatne.

galery25

 

Dlaczego dzielenie hali się opłaca?

Tak naprawdę opłaca się dlatego, że nie musisz zamawiać ekipy, która stworzy dla Ciebie kolejne segmenty lub nową halę. Przy użyciu specjalnego materiału podzielimy Twoją halę na mniejsze segmenty, abyś mógł wykorzystać jej powierzchnię na składowanie wielu różnych produktów lub materiałów. Jeżeli więc nie potrzebujesz wykorzystać pełnej powierzchni swojej hali na jedną działalność, możesz stworzyć oddzielne powierzchnie, które będą optymalnie pracować na Twój sukces.

Oczywiście nie powinieneś czekać z podzieleniem hali do czasu jej złożenia. Jeżeli wiesz od samego początku, że Twoja hala namiotowa będzie wielozadaniowa, warto abyś nam o tym powiedział, a my zajmiemy się stworzeniem hali pod wymiar oraz zgodnie z Twoimi upodobaniami. Pamiętaj, że Haltech – Group to partner biznesowy godny zaufania!

 

 

Call Now Button