Docieplanie hali namiotowej w okresie jesiennym i zimowym

Okres jesieni i zimy to czas chłodów i dużych opadów deszczu, śniegu oraz dużej wilgotności powietrza. Dodatkowo mamy do czynienia również z intensywnymi strefami wiatru, w których liczy się przede wszystkim jakość i solidność konstrukcji, ale również ważne jest docieplanie hali namiotowej. Klienci chcą mieć więc pewność, że w naszych halach magazynowych, które wykorzystywane są nie tylko jako powierzchnie magazynowe, ale również jako hale produkcyjne, będzie panowała odpowiednia temperatura. Klient pragnie zapewnić, głównie swoim pracownikom, bezpieczeństwo pracy oraz odpowiednie warunki. Oczywiście wiąże się to również z bezpieczeństwem dla przechowywanych materiałów i produktów.

Hale namiotowe to nie tylko inwestycja, która idealnie nadaje się jako przestrzeń magazynowa na okresy ciepłe, czyli letni i wiosenny, ale również jako hala magazynowa jesienią i zimą lub inwestycja całoroczna. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu konstrukcji oraz ociepleniu hali magazynowej, konstrukcja nadaje się idealnie podczas użytkowania w zimniejszych okresach.

 

Hala namiotowawykorzystaj ją przez cały rok!

Są dwa sposoby, aby hala namiotowa została ocieplona i przygotowana do okresów jesiennego i letniego. Pierwszy jest bardzo oczywisty, należy przesłać zapytanie do nas, określić wszelkie parametry hali namiotowej, oczekiwania wobec nowej inwestycji, a Haltech Group Konin wykona dla Państwa ocieploną halę namiotową zgodnie z wytycznymi i wymaganiami. Drugim sposobem, jest oczywiście przesłanie zapytania, w którym należy przedstawić profil aktualnie posiadanej hali magazynowej, oczekiwania oraz wszelkie informacje, które będą niezbędne do oszacowania kosztów i zaplanowania prac, które mają zapewnić większą ochronę przed zimnem oraz działaniem zewnętrznych czynników pogodowych.

Aby ocieplić halę namiotową stosuje się wysokiej jakości płyt warstwowych, które zostają ułożone w odpowiedni sposób na ściany boczne oraz szczyty obiektu magazynowego. Dodatkowo, podczas tworzenia hali magazynowej odpornej na zimno, stosuje się blachę trapezową, która dodatkowo zapewnia izolację od zewnętrznej części hali.

 

Ogrzewanie hali namiotowej przy pomocy urządzeń

Ogrzewanie wewnątrz obiektu to nie tylko odpowiednia konstrukcja, docieplanie ścian oraz zastosowanie materiałów, które dobrze izolują wnętrze. Hala namiotowa może być również docieplana i schładzana przez cały rok przy użyciu urządzeń, które dzięki swoim odpowiednim właściwościom, pozwalają na użytkowanie obiektu w każdych warunkach.

Namioty halowe można również docieplić przy pomocy odpowiednich urządzeń grzewczych:

  • nagrzewnic węglowych,
  • nagrzewnic gazowych,
  • nagrzewnic olejowych,
  • nagrzewnic zasilanych prądem,
  • promienników ciepła.

Optymalne rozwiązanie i wyjątkowo tanie. Chcesz wiedzieć dlaczego hale namiotowe to idealne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Pisz śmiało do nas! -> KONTAKT

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

KRATOWNICE STALOWE – RODZAJ I CHARAKTERYSTYKA
HALA NAMIOTOWA JAKO UDANA INWESTYCJA
Z CZEGO ZBUDOWANE JEST POSZYCIE HALI NAMIOTOWEJ

Call Now Button