Słyszysz dookoła, jak każdy wmawia Ci, że hale namiotowe, to najlepsze rozwiązanie? Ludzie mówią, że hale namiotowe są jedynym, słusznym wyborem, a Ty, dlaczego jeszcze nie postawiłeś swojej hali namiotowej? Masz tego dość? To dobrze, bo właśnie ten wpis jest dla Ciebie! Dowiesz się, dlaczego nie potrzebujesz w ogóle hali namiotowej i dlaczego nie musisz w ogóle się spieszyć i optymalizować swojego czasu pracy. Zaczynajmy!

Hala namiotowa dla przedsiębiorstwa? Tylko po co?

Prowadzisz firmę i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej. Nie wiesz, na co się zdecydować, bo budowa hali tradycyjnej, to droga inwestycja. Potrzebna jest fachowa ekipa i kierownik budowy, a na pozwolenie na budowę się czeka, nawet jeśli planowana inwestycje nie jest ogromną halą namiotową, tylko niewielkim magazynem, który chcesz wykorzystać do składowania urządzeń albo mniejszych maszyn. Zastanawiasz się.

Dochodzisz do wniosku, że w okolicy firmy specjalizujące się w budowie hal do wynajęcia, oferują Ci przestrzenie magazynowe. Jednak żadna z tych inwestycji nie jest w pobliżu Twojej firmy. Niestety to tylko szczęśliwy traf, że któraś z tych firm wybuduje swoje hale magazynowe blisko siedziby Twojego przedsiębiorstwa, a Twoja firma potrzebuje szybkiego dostępu do materiałów i narzędzi.

Jednak gdy nie potrzebujesz oszczędzać czasu i nie zależy Ci na tym, aby Twoje przedsiębiorstwo miało płynny dostęp do materiałów i urządzeń, nie musisz zakładać hali namiotowej. Wycieczka przez całe miasto, to dobry sposób, aby oderwać się od rzeczywistości, porozmawiać przez telefon na trybie głośnomówiącym ze swoimi partnerami biznesowymi lub współpracownikami.

Hala namiotowa dla przedsiębiorstwa

Nie potrzebujesz hali namiotowej jeśli…

Hale namiotowe wydają się być najrozsądniejszym rozwiązaniem dla firm, które nie potrzebują szybkiego dostępu do swoich towarów i materiałów. Bardzo często firma, która korzysta na bieżąco z tego typu rozwiązania, nie będzie poszukiwała hal magazynowych na drugim końcu miasta, ponieważ transport i wszelkie rozwiązania logistyczne, nie mają sensu i zajmują zbyt wiele czasu.

Pytanie tylko, czy takie rozwiązanie, jest dla Ciebie dobre i optymalne. Jeśli nie zależy Ci na oszczędności czasu i optymalizacji czasu produkcji oraz eksporcie Twoich produktów i możesz sobie pozwolić na straty, takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Nie będziesz potrzebować, budować nowej hali i wydawać pieniędzy na inwestycje, która będzie stała na terenie Twojego przedsiębiorstwa. Możesz wysyłać pracowników po narzędzia i akcesoria do magazynu na drugim końcu miasta. Jeśli Twój pracownik pojedzie samochodem służbowym, obleczonym reklamami firmowymi, jest duża szansa, że potencjalny klient je zobaczy i zamówi u Ciebie. Jest to pewna forma reklamy. Czy opłacalna? Oceń sam.

Nie potrzebujesz hali magazynowej na terenie swojej firmy, jeśli dostarczasz do magazynu gotowy produkt, który wymaga przechowania do późniejszego transportu lub czeka na załadowanie na ciężarówki. Eksport produktów, jest o wiele sprawniejszy i efektywniejszy.

 

Potrzebujesz halę namiotową, jeśli…

Produkujesz i potrzebujesz szybkiego dostępu do przestrzeni magazynowej. Musisz mieć magazyn na miejscu, w których będziesz składować urządzenia, maszyny oraz akcesoria niezbędne do pracy dla Twoich pracowników. Jednak nie tylko dlatego potrzebujesz hali namiotowej. Każda firma potrzebuje czegoś innego. Jeżeli jesteś rolnikiem, hala namiotowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, ze względu na możliwość składowania płodów rolnych, urządzeń i maszyn. Nowocześni rolnicy coraz częściej wykorzystują hale namiotowe jako przestrzenie do hodowli bydła.

Dlatego hale namiotowe, są dla nich bardzo atrakcyjnym i opłacalnym rozwiązaniem. Tym bardziej że producenci hal namiotowych, budują swoje konstrukcje w bardzo atrakcyjnej cenie, a niewielka hala namiotowa powstaje już w przeciągu 1 – 2 dni, a więc bardzo szybko.

Sam zdecyduj, czy hala namiotowa, to dla Ciebie dobre rozwiązanie. Z naszego punktu widzenia, oszczędza czas i pieniądze, a postawiona na terenie Twojego przedsiębiorstwa, będzie pracowała dla pożytku całej firmy. Docenisz jej walory, gdy Twoi pracownicy będą potrzebowali szybko skorzystać z akcesoriów i urządzeń oraz przetransportować gotowe produkty, których nie będziesz chciał składować w magazynie oddalonym o kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów, przebijając się w godzinie szczytu, przez setki samochodów stojących w korku.

Hala namiotowa jako obiekt magazynowy czy hala produkcyjna to optymalne rozwiązanie i wyjątkowo tanie. Chcesz wiedzieć, dlaczego hale namiotowe to idealne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Pisz śmiało do nas! -> KONTAKT

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HALE NAMIOTOWE HALTECH GROUP KONIN – 5 PYTAŃ DO NASZEGO EKSPERTA
DOCIEPLANIE HALI NAMIOTOWEJ IESIENIĄ I ZIMĄ
KRATOWNICE STALOWE – RODZAJ I CHARAKTERYSTYKA
HALA NAMIOTOWA JAKO UDANA INWESTYCJA
Z CZEGO ZBUDOWANE JEST POSZYCIE HALI NAMIOTOWEJ

Call Now Button