Całoroczny, w pełni funkcjonalny magazyn – czyli idealna konstrukcja magazynowa.

W jaki sposób możemy powiększyć dosłownie każdą powierzchnię magazynową? Oczywiście stosując najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku logistycznym – stawiając hale na zamówienie o dowolnej powierzchni. Dlaczego? Ponieważ hala namiotowa nie wymaga w ogóle trwałych fundamentów i jest w stanie spełnić tak naprawdę wszelkie wymagania stawiane halom magazynowym w Polsce. Tego typu konstrukcje stawiane są w oparciu o nowoczesne i sprawdzone rozwiązania firmy Haltech-Group z anodowanego aluminium. Materiał ten gwarantuje każdej hali namiotowej wyjątkowo wysoką wytrzymałość, bezpieczeństwo, niebywałą łatwość w montażu oraz wszechstronność zastosowań.

W stosunku ceny do jakości, hale namiotowe wychodzą dodatkowo naprawdę bardzo ekonomicznie, a szybkość i możliwość montażu dowolnej konstrukcji w czasie 1-2 dni, w zależności od wielkości i wysokości obiektu sprawia, że myśląc o dynamicznym i szybkim rozwoju bazy logistycznej, hale namiotowe mogą okazać się strategicznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. To prawda, że hale magazynowe tego typu można stawiać w tak krótkim czasie, ale w takim razie czy te konstrukcje są na tyle wytrzymałe, że warte są swojej ceny?

Odpowiadamy od razu: „TAK!”. Możemy zagwarantować, że hale namiotowe Haltech-Group wytrzymają minimum 10 lat i sprawią, że inwestycja w taką konstrukcję stanie się jedną z ważnych elementów rozwoju i ekonomicznej sfery prowadzenia przedsiębiorstwa, ponieważ hale namiotowe w pełni odpowiadają tradycyjnym budynkom murowanym, stanowiąc dla tego typu konstrukcji bardzo ekonomiczną alternatywę.

 

Jakie rodzaje hal magazynowych Haltech-Group konstruuje dla swoich klientów?

W naszym bogatym portfolio posiadamy hale namiotowe o powierzchni do nawet 9000 m2. Oczywiście wielkość i wysokość konstrukcji uzależniona jest od wymagań stawianych przez naszych klientów, ale pracujemy zwykle stawiając hale do 9000 m2 o wysokości do 15 metrów oraz rozpiętości nawet do 45 metrów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji tego typu obiektów, nasze hale podlegają wyjątkowo surowym normom, które wymagają odpowiedniej odporności na oddziaływanie nawet najbardziej niekorzystnych warunków atmosferycznych, oraz obciążenia śnieżne, które mogą występować w najbardziej mroźnych terenach naszego kraju.

Dlaczego hale namiotowe są idealnym wyborem dla naszych klientów? Nasze hale magazynowe dzięki temu, że są przytwierdzone do podłoże za pomocą kotw, wbijanych bezpośrednio do każdego typu podłoża, stanowią idealne rozwiązanie w przypadku trudnych warunków, które mogą również powodować, że postawienie lub wymurowanie tradycyjnego obiektu będzie wręcz niemożliwe.

Dlatego właśnie w wielu przypadkach postawienie konstrukcji stalowej może okazać się najlepszym lub nawet jedynym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa. Dodatkowo należy pamiętać, że każda tego typu konstrukcja może zostać wyposażona w różnego rodzaju dodatkowe elementy otwierania takie, jak różnorodne bramy, drzwi oraz moduły konstrukcyjne, jak doki załadunkowe np. dla pojazdów ciężarowych. Bardzo ważną rzeczą, która również przemawia za postawieniem hali namiotowej jest fakt, że każdy taki obiekt może zostać rozbudowany lub połączony z inną halą tego typu w jedną konstrukcję logistyczną, którą dodatkowo pomieści jeszcze więcej towarów.

Firma Haltech-Group od wielu lat zajmuje się produkcją hal namiotowych z przeznaczeniem jako nowoczesne powierzchnie magazynowe. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były dla klientów idealnym rozwiązaniem, które wytrzyma długie lata użytkowania. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy rzetelną obsługę i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

 

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

OFERUJEMY MONTAŻ HAL WRAZ Z DOWOZEM
HALE NAMIOTOWE – DLACZEGO WARTO W NIE INWESTOWAĆ?
HALE NAMIOTOWE TO BEZPIECZEŃSTWO I WYTRZYMAŁOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

Call Now Button