O nas

Nasze doświadczenie sięga początków 1997 roku. Działaliśmy w branży hal namiotowych oraz materiałów plandekowych w jednej z największych firm tego typu w Europie. Wyścig technologiczny w tym sektorze nie ma sobie równych nigdzie indziej. Być na bieżąco to za mało, dlatego zawsze staraliśmy się być o krok do przodu.

Zdobywane przez lata umiejętności w projektowaniu konstrukcji stalowych pozwalają nam oceniać sytuację z perspektywy eksperta. Dlatego z przekonaniem oferujemy usługi oparte na solidności i skuteczności. Nasze atuty to: jakość, terminowość, funkcjonalność i trwałość. Doskonale znamy nowe technologie oraz trendy w projektowaniu hal. Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami, co korzystnie wpływa na jakość kompleksowej obsługi. Począwszy od projektu , poprzez całą komunikację – na montażu kończąc. Naszą specjalnością jest tworzenie zadowolenia klienta oraz wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań. Wiadomo bowiem, że najlepsze efekty osiąga się robiąc coś od początku do końca.

Stawiamy na ciągły rozwój. Badamy nieustannie rynek, śledząc technologie i możliwości. Sami testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego nasze gwarancje mają realne pokrycie. Na wypadkową jakości składają się jednak jeszcze inne czynniki. Dlatego uważnie monitorujemy nowinki w dziedzinie projektowania. Stale też poszerzamy horyzonty pamiętając, że głównym motorem napędzającym kreatywność jest wyobraźnia.